Lühifilm PiirjoonKasutaja  Norman Tamkivi projekt kategoorias Film & Foto

Mängi videot

FILMIST

„Piirjoon“ ehk „The Border“ on ambitsioonikas, kaasakiskuv ja puudutav drama-thriller lühifilm. Kuigi filmi tegevus võtab aset lähitulevikus, kommenteerib meie lugu paljusid tänapäeva probleeme. Tegu on tõsise filmiga, milles on nii actionit, pinget, valu kui ka armastuse- ja huumorihetki. Film on inspireeritud selliste teoste nagu The Road, Saving Private Ryan ja Children of Men poolt. Projekt filmitakse 3 asukohas veidi väljaspool Londonit ja London College of Communication’i filmistuudios. Film on inglisekeelne.

Filmi sünopsis: Pärast globaalset sõda on distsiplineeritud sõjaväe kaptenile Thomas’ile antud ülesandeks töötada noore heasüdamliku sõduri Landon’i kallal, kes pole võimeline süütuid inimesi tulistama. Seda tehes leiab Thomas aga tõe iseenda ja valitseva süsteemi kohta.

Sisukokkuvõte: Pärast globaalset tuuma- ja keemiasõda on Suurbritannia jagunenud kaheks: sõjatühermaaks lõunas ja veel elujõuliseks põhjaks. Tuhanded ellujäänud üritavad põgeneda lõunast põhja, kus tsiviliseeritud elu on veel võimalik. Lõunast tulevad inimesed kannavad aga surmavat viirust ja sõjavägi kaitseb Põhjabritanniat nende eest. Loo peategelane Thomas on perkonnainimene ja distsiplineeritud sõjaväe kapten. Ta on ka üks paljudest snaipritest, kes peab maha laskma kõik, kes lõunast lähenevad. Thomasele on antud ülesanne töötada noorema heasüdamliku sõduri Landoni kallal, kes ei ole võimaline inimesi tulistama. Kuigi Thomas on veendunud, et tema teguviis on õige, hakkab temas Landoni mõjutusel kahtlusi tekkima. Ühel päeval kohtab Thomas oma enda isa üritamas põhja põgeneda ja ta peab otsustama, kas kuulata käsklusi või oma südame häält. Sealt edasi võtavad sündmused väga ootamatu pöörde.

MIKS MEID TOETADA?

Meid aidates toetad Eesti noori talente ja ülemaailmset profesionaalset ja ambitsioonikat filmimeeskonda. Me kavatseme filmi saata paljudele suurtele rahvusvahelistele filmifestivalidele, et oma teost ja oskusi maailmaga jagada. Seega aitate te Eesti noortel kultuuritegelastel jõuda ülemaailmse publikuni. Samuti aitate jagada meie filmi sõnumit. Film illustreerib usalduse ja moraalsuse probleeme tänapäeva poliitilisel maastikul. Lisaks sellele pakume me Teile suurepäraseid auhindu!

PÕHIMEESKOND

Norman Tamkivi – stsenarist/režissöör

Norman on pärit Tallinna lähedalt Keilast ja ta alustas filmide tegemist 10-aastaselt. Ta on teinud hulganisti promofilme, reklaame, muusikavideoid ja lühifilme. Tema lühifilmid on võitnud mitmeid auhindu Eesti ja rahvusvahelistel filmifestivalidel ning ta oli üks Eesti täispika mängufilmi „Täitsa Lõpp“ režissööridest. Normani hiliseim lühifilm on programmis selle aasta Cannes’i filmifestivalil. Norman on äärmiselt professionaalne ja ambitsioonikas filmitegija ja video ning fotograafia produktsioonifirma Icicle Studios kaasasutaja. Hetkel õpib ta viimast aastat filmi ja televisiooni Londoni Kunstiülikoolis (University of the Arts London).

Normani portfooliot näeb siit.

Ben Wilson - produtsent

Ben on Eesti-Vene juurtega Londonis sündinud andekas noor filmitegija. Ta õpib samuti filmi Londoni Kunstiülikoolis ja on töötanud Normaniga edukalt mitmete projektide kallal. Ben on ka mobiiltehnoloogiafirma Idezy kaasasutaja.

 

 

 

 
 
 
Edward Vijayavargia - operaator

Edward on Londoni Kunstiülikooli vilistlane ja töötab hetkel Londonis operaatorina. Edwardil on väga hea kunstiline silm ja tehnilised teadmised. Ta on Normani pikaajaline koostööpartner. Edward filmib „Piirjoone“ kõrgklassi Red Scarlet kaameraga.

 

 

Jaanus Jagomägi - visuaaleffektid

Jaanus on Tartus sündinud ja hetkel Tallinnas elav Londoni Kunstiülikooli vilistlane. Ta on äärmiselt andekas effektide-meister ja on töötanud nii reklaamide kui ka arvutimängude kallal. Jaanus on Normaniga video ning fotograafia produktsioonifirma Icicle Studios kaasasutaja.

 

 

 
 
Ingo Raudkivi - helilooja

Ingo on Pärnus sündinud ja Londonis elav suurepärane helilooja ja näitleja. Ta on loonud muusikat mitmetele lühifilmidele nagu näiteks „Blood Red Meat“ ja „Ahv, kes mängis Vene ruletti“. Ingo on Normani pikaajaline koostööpartner.

 

 

 

Lisaks neile entusiastlikele inimestele on meie tiimis veel palju noori andekaid filmitegijaid üle kogu maailma. Meie filmis on 4 põhinäitlejat ja umbes 20 lisanäitlejat.

KULUD

Filmitegemine on kallis lõbu ja veelgi kallim kui tahad seda teha profesionaalselt. Me kavatseme luua äärmiselt profesionaalse lühifilmi ja seega iga toetus on meile suureks abiks! Lisaks teie annetustele paneme me filmi alla märkimisväärse summa isikikku raha, et saada film tehtud nii hästi kui võimalik. Meeskond ja näitlejad töötavad tasuta.

Kuigi meie eesmärk on Hooandjast koguda 3500 eurot, ei peatu meie ambitsioon seal. Mida enam raha suudame koguda, seda paremaid tingimusi ja võimalusi saame endale lubada. Kogu kogutud raha läheb filmi alla ja kui me suudame eesmärgist rohkem raha koguda, saame lubada endale rohkem ja paremaid rekvisiite, filmimisasukohti, tehnikat (nt kaameradroon õhu-võtete jaoks) ja muud.

AUHINNAD

Pakume toetajatele suurt valikut suurepäraseid auhindu! Kõik annetajad saavad juba juulikuus eksklusiivselt filmi lingi ja salasõna. Film tuleb laiema avalikkuse ette Internetti umbes aasta pärast valmimist, kuna kõigepealt saadetakse see filmifestivalidele. Meie auhinnad sisaldavad personaalset hariduslikku filmialast kursust filmi režissöörilt (Skype’is, Tallinnas, Keilas või Londonis, vastasel juhul lisanduvad reisikulud), profesionaalset videot või fotosid sinule või sinu firmale Icicle Studios’ilt (Tallinnas, Keilas või Londonis, vastasel juhul lisanduvad reisikulud) , maailmalõpu üleelamispaketti ja palju muud põnevat! Icicle Studios portfooliot näete siit: iciclestudios.co.uk  ja siit: facebook.com/IcicleStudios.

Kui olete auhindadest huvitatud, palume jätta oma kontaktinformatsiooni, et saaksime teiega ühendust võtta. Film valmib juuli kuus, füüsilised auhinnad saadetakse postiga augustis, teie video filmimine või fotoshoot saab toimuda samuti augustis.

Projekti arengut saate jälgida meie Facebook lehel siin.

LOODAME VÄGA TEIE ABILE. SUUR AITÄH!

  • 138 hooandjat
  • 4026€kogutud 3500€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 29.Mar.2015

Sarnased projektid

Dokumentaalne lühifilm "Be Yourself"

  • 41%kogutud
  • 610€toetatud
  • 9 päeva veel

Lühifilm "Rentsli krahvid"

  • 52%kogutud
  • 1444€toetatud
  • 9 päeva veel