Lühimängufilm "Väljapääs"Kasutaja  Rauno Polman projekt kategoorias Film & Foto


 

Depressiooni ja suitsiidi ennetamise projektide hulgas valmib 2018. aasta lõpus päevakajaline lühimängufilm "Väljapääs".

Filmi peaosades noored tele- ja teatrinäod: Kristjan Poom, Stefan Hein, Henessi Schmidt ühes oma ala professionaali Volli Käroga.
Tootjateks Balti filmi- ja meediakooli filmiloojad: filmi- ja telemaastiku tulevik.
 

"Väljapääs" sünopsis:

Villem (27) läheb peale suhtest lahkumist enesehävituslikule teele, mis tõmbab kaasa kõik ümberolijad. Noormees kutsub teekonnale oma sõbra Aaroldi (29). Villemi teadmata on Aarold äsja vabastatud psühhiaatriakliinikust, kuid oma muredest hoolimata soovib oma sõpra aidata. Õhtu jooksul satuvad noormehed eakate maleõhtule, mis toimub vana mõisa ballisaalis. Villemit kõnetab vanem härra, kellega vesteldes mõistab Villem, et tema sõber Aarold võitleb probleemiga, mis langetab tema mure pseudoprobleemi tasemele.
 

Filmiprojekt sai alguse antud aasta hakul kuueliikmelisest meeskonnast ja praeguseks hetkeks on liikmete arv neljakordistunud.

Aprillis toimus esimene seitsmepäevane võtteperiood, mille käigus sai salvestatud nii visuaalselt kui ka sisuliselt kütkestavat materjali.

Ressursside nappuse tõttu on aga üks kolmandik filmist veel filmimata.

Vajame Teie, hooandjate, abi teise võtteperioodi algatamiseks, mille käigus filmitakse viimane puuduolev osa. Peale teise võtteperioodi lõpetamist liigub film postproduktsiooni ning kolmekümneminutilise lühifilmi esilinastus on planeeritud vana aasta lõppu.

Projektiga liitudes toetate meie tegevust ja aitate kaasa depressiooni ja suitsiidi ennetamisele.

Hooandjate kingitused toimetatakse toetajateni peale filmiprojekti lõppemist, vana aasta lõpus. Kingitused, mis ei ole seotud filmiprojektiga, teostatakse vastavalt kokkuleppele hooandjatega.

Filmi režissöör Rauno Polman on lõpetanud Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia teatrikunsti 10. lennu näitleja erialal. Praegu jätkab erialaseid õpinguid omandades režissööri elukutset Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituudi filmikunsti osakonnas.
 

  • 58 hooandjat
  • 2228€kogutud 2100€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 12.Jun.2018

Sarnased projektid

Laulja Oksana Herradi projekti "Naise maailm" 2. episood

  • 44%kogutud
  • 2000€toetatud
  • 30 päeva veel

Luuleraamat "TRAMM" ja lühifilm "HOOVUS"

  • 65%kogutud
  • 1355€toetatud
  • 26 päeva veel