Madalseiklusrada Laulasmaa KoolileKasutaja  Kristiina Vähk projekt kategoorias Haridus

Tere, hea hooandja!

Pöördume Sinu poole kui Laulasmaa Kooli õpilasesindus. Meie liikmeskonna eesmärgiks on toetada õpilasi ja õpetajaid Laulasmaa Koolis. Meie kool on noorem kui osa meist, aga kogu oma eksisteerimise ajal on ta jõudsalt kasvanud ning meile kitsaks jäänud.

Vahetundide ajal on meid koridorides nii palju, et lisavidinaid õpilaste aja sisustamiseks enam juurde ei mahugi.

Meie kooli põhiväärtuste hulka kuuluvad terviseedendamine ja loodushoid. Nii me ilusate ilmadega kooliõuel proovimegi mängida. Fantaasiat meil jagub, aga võib-olla mitte alati kõige paremas võtmes. Tahaks näiteks puude otsa ronida, nagu meie esivanemad - ahvid - seda tegid. Aga sabasid meil ei ole, mis seda turvaliselt teha aitaks.

Telefonides ka ei taha pidevalt istuda, sest see ei tee meie tervisele ja arengule head.

Õpilaste esindajatena näeme me suurt vajadust, et Laulasmaa  kooliõuel oleks üks tore atraktsioon, kus saaks vabal ajal  tervislikult, turvaliselt ja lõbusalt aega veeta. Madalseiklusrada aitab arendada meie osavust, koordinatsiooni, tasakaalutunnetust ning hoiab ka aju aktiivsena. Värskes õhus liikumine tuleb meiesugustele kasvavatele noortele ainult kasuks. On ju teaduslikult tõestatud, et värskes õhus viibimine vähendab stressi ja ärevust, parandab keskendumisvõimet ja mälu, arendab loovust ning tugevdab immuunsüsteemi.

Me väga usume oma koolikaaslaste, lapsevanemate, vilistlaste ja kõikide teiste lahkete inimeste toetusesse ja täname teid juba ette. Kõiki annetajaid täname nimeliselt kooli kodulehel ja sotsiaalmeedias (kui ei ole märgitud teisiti).

Kogu koolipere nimel,
Laulasmaa Kooli õpilasesindus
 

Sarnased projektid

Harimiku matemaatika videokursus

  • 72%kogutud
  • 6160€toetatud
  • 9 tundi veel