Maido Saare 60. juubeli tähistamine kontsert-rännakuga „Aarete Saar“Kasutaja  Tantsuansambel Lee projekt kategoorias Sündmus

Tuntud ja armastatud tantsuõpetajal Maido Saarel täitub maikuus 60 eluaastat. Selle tähistamiseks toimub 28. mail Eesti Vabaõhumuuseumis tantsuline kontsert-rännak „Aarete Saar“.

Maido on üle kolmekümne aasta rikastanud oma loominguga eesti rahvatantsu ning õpetanud suuri ja väikeseid tantsuhuvilisi. Ta on tantsuansambel Lee looja ja kunstiline juht ning tema loodud on ka rahvatantsurühm Kagu Kabujalakõsõ, mille juhendajaks on ta siiani.

Aastal 2007 oli Maido X Noorte tantsupeo "Lävel" pealavastaja ning aastal 2014 XIX üldtantsupeo "Puudutus" kunstiline juht. Oma panuse eest eesti rahvatantsu on ta pälvinud 1998. aastal Ullo Toomi nimelise stipendiumi ja aastal 2015 Valgetähe III klassi teenetemärgi.

Maido on oma südamlike tantsude ja muheda olemisega pugenud hinge väga paljudele tantsijatele. Tema sünnipäeva tähistamiseks tulevad 28. mail Eesti Vabaõhumuuseumisse kokku mitmed rahvatantsurühmad üle Eesti kokku pea kahesaja tantsijaga, kes esitavad Maido tantse elava muusika saatel. Kontserdil osalevad ka Viimsi kooliteatri näitlejad ning mängima tulevad Tuulelõõtsutajad, Kait Tamra ja Aldo Moro ning Viimsi noored muusikud.

Et see kõik nii toimuda saaks, on meil vaja Sinu abi! Kuna üritus on suur – kontserdil osaleb palju tantsijaid ja mitmeid tuntud muusikuid – siis me oleks väga rõõmsad ja tänulikud, kui Sa annaksid meile hoogu juurde selle kõige teostamiseks. Aita meil teha sellest päevast tõeliselt tore pidu Maidole ning kaunis ja elamusterohke etendus vaatajatele!

Hooandjad saavad kontserdile sisse Eesti Vabaõhumuuseumi väravast nimekirja alusel. Kingitused saab kätte kontserdi toimumise päeval või sellele järgneval nädalal, vastavalt kokkuleppele.

Jälgi meie tegemisi ja hoia end uudistega kursis: https://www.facebook.com/tantsuansambellee/

  • 116 hooandjat
  • 3791€kogutud 2800€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 21.May.2017