Meie Küla PiduKasutaja  Meie Küla Pidu projekt kategoorias Kodanikualgatus

Mängi videot

MIS?

Soe ja suvine kogukonnafestival kalurikülas. Küla elab oma mõnusat elu ja Meie Küla Pidu sobitab end sellega. Paneme lavadeks autokastid, võrgukuurist saab kinosaal ja  vanast külakõrtsist õlletuba. Lastele pakume üheks päevaks külalapsepõlve ja suurtele jagame teadmisi ja kaasakõnelemist mere- ja maaeluteemadel. Müüme meie mere kala, puhast päristoitu ja -jooki ning omamaist käsitööd. Pakume hõrke  kala- ja liharoogasid,meie perenaiste koduseid küpsetisi.

MIKS?

Sest meile meeldib. Meeldib nii väga, et peab kohe teistega jagama. Meeldib meri ja meeldib kõik see, mis sellega seotud. Meeldib külaelu ja kõik see, mis sellega seotud. Meeldivad muhedad meie inimesed, nii need, kes külas elavad, kui ka need kes külla tulevad.

KELLELE?

Sulle meeldivad ausalt tehtud asjad? Sulle meeldib suvise muru ja mere lõhn? Sa mäletad, mis värvi olid suved maal vanaema juures? Sulle meeldib, kui inimestel on üksteise jaoks aega? Sa tunned aegajalt vastupandamatut soovi ära maale kolida? Sa soovid, et võiksid kasvõi üheks päevaks jätta kõik takkasundivad kohustused ning tunda muretut mõnu olemisest endast? Kui vastasid jaatavalt vähemalt ühele neist küsimustest, oledki osa sellest „meiest”, kelle tarvis saab Meie Küla Pidu tehtud.

KUS JA MILLAL?

Lindi kalurikülas Pärnumaal. Pärnu linnast paarkümmend kilomeetrit Tõstamaa ja Kihnu poole. Peoplats on keset küla kauplusest ja koolimajast sadamani.

Juulikuu esimesel laupäeval. Tänavu siis 4. juulil keskpäevast keskööni.

MIKS ME HOOANDJATE ABI VAJAME?

Meie külas on küll palju toredaid kohti ja asju ning rõõmsaid ja tegusaid inimesi, aga on ka mõndagi, milleta külakogukonnafestival ei saa ja mida meil endal võtta pole:

Välivetsud ja kätepesujaamad, helitehnika ja elekter ning muu, mis suure hulga inimeste kokkutulemise mugavaks teeb.

Kõik, mida meie saame teha ja anda, saab tehtud ja antud õhinapõhiselt. Selles osas, kus ainult meie õhinast, leidlikust meelest ja heast tahtest puudu jääb, palumegi Teie heatahtlikku tuge.

 

 

MIS MEIE KÜLA PEOL TÄNAVU KAVAS ON?

Külalava ja Sadamasaarelava; Külalaat ja Kalalaat; Lasteõu ja Koolituba; Võrgukuurikino ja Õllesaal; kala-, küla- ja kodukohvikud; meresõidud ja Muhu saare Uisk, VLÜ ja Jäääär ning palju muud, mida üks suvine kaluriküla, selle lahke rahvas ning nende sõbrad pakuvad.

Lisainfo facebook/MeieKulaPidu ja 5261891
 
 
 
  • 26 hooandjat
  • 346€kogutud 1500€ eesmärgist

Lõppenud

See projekt ei kogunud vajaminevat summat ja lõppes 01.Jul.2015