Muinastulede öö saab Hooandjatelt tuld juurde!Kasutaja  Mairold Vaik projekt kategoorias Sündmus

Mängi videot

Teeme koos midagi suurt - loome ühiselt lõketeketi ümber kogu Läänemere ja ühendame muinastulede ööl positiivsed inimesed ja mõtted! Sinu abiga Eestis algatatud ettevõtmine leviks maailma samamoodi kui Skype või Teeme Ära algatus. Juba paari aasta jooksul saaks siit Sinu annetuse toel ettevõtmine ulatuse, mis on piirideülene. Soovid ju koos meiega Eestist alguse saanud üritust viia maailma ja levitada sõnumit, et positiivsed mõtted ja teod viivad meid edasi!

Kord aastas, augustikuu viimase laupäeva õhtul, süüdatakse Läänemere kallastel nii palju üksteise nähtavusulatuses olevaid lõkkeid, et nendest moodustub sadu kilomeetreid pikk jada. Hooandja abil saaks me lõketeketi sadu kilomeetreid pikemaks ja mere äärde kutsuda veel kümneid tuhandeid inimesi.

Aastal 2009 otsustas üks seltskond Saaremaal hakata koguma infot muinastulede ööl süüdatavate lõkete kohta ja infot veebikaardile talletades tuldi mõttele, et miks mitte kutsuda kõiki kaasmaalasi sel augustiõhtul mere äärde. Ehitasime selle jaoks veebikaardi www.muinastuled.ee, kus on lõketekett kõige paremini näha, tekitame nii sünergia veebimaailma ja reaalsuse vahel.

Selleks aga on eelkõige vaja uuendada meie veebilehte ja lõkete registreerimise süsteemi. Praegused ressursid info töötlemisel on piiratud ja soovime Eesti parimaid IT-eksperte kaasata selleks, et veebilehe tehniline ja  interaktiivne pool oleks viimase peal. Lisaks eelregistreerimissüsteemile soovime arendada mobiilseadmetel põhinevat geoteenust, mille abil on oma lõkkest võimalik teada anda reaalajas ja et tagasiside toimuvast oleks samuti on-line

Ette tänades

Muinastulede ööl mere äärde kutsuja:
Mairold Vaik

Lisainfo:

www.ancientlights.eu
https://www.facebook.com/muinastuled

Kutse Youtube’s: http://www.youtube.com/watch?v=zwzRK2gCdR4 
 

  • 9 hooandjat
  • 102€kogutud 8800€ eesmärgist

Lõppenud

See projekt ei kogunud vajaminevat summat ja lõppes 02.May.2013