Müstiline Lapimaa ilu läbi minu ja kotka silmadeKasutaja  Raivo Tarbe projekt kategoorias Film & Foto

Mina olen Raivo Tarbe, olen 34-aastane ja tegelen videomonteerimisega juba viimased 10 aastat. Mulle meeldib filmida ja minu suureks hobiks on looduse ja reisivideode tegemine. Mind köidab looduse ilu ja selle muutmine erinevatel aastaaegadel.

Mul on oma Youtube  avalik kanal, kuhu lisan oma tehtud videosid:
https://www.youtube.com/channel/UCiGzKifII-Eni2o95kBlMAA

Juba viiendat korda võtame ette selle teekonna lapimaale, avastama kaunist ja puutumata loodust ning uusi kalastuskohti. Matkame ja käime looduses - metsades, mägedel ja erinevate veekogude ääres. Sealne looduse ilu on ürgne, puutumatu ja kaunis.

Meie põhjanaaber Soome on Eesti kalamehe jaoks tõeline kalapüügi Meka, kus vee-elukad palju suuremad kui meil kodus ja neid on seal nii palju, et käsi väsib ära nende väljasikutamisest. Hoolimata sellistest müütidest tuleb ka Soomes kala kättesaamiseks mõnevõrra vaeva näha.

Iga kord kui oleme käinud seal matkamas, oleme kõike filminud ja erinevate hooaegade kohta on meil olemas avalikud videod Youtubeis.

Projektiga soovime rahastust paremate seadmete ostmiseks, selleks et tuua vaatajateni paremini kauni ja avastamata  maastiku ja looduse ilus. Tehnikana soovime osta drooni DJI Mavic pro ja GoPro Hero 5 kaamerat. Antud tehnikaga saame pakkuda videodele kvaliteetsemat ja stabiilsemat pilti. Droon võimaldab meil filmida õhust erinevatel kõrgustel ja näidata uudsemaid vaateid loodusest. Drooniga saab filmida sellise nurga alt mida inimsilmaga muidu ei näeks.

Planeeritavad videod tutvustavad eestlastele lapimaad (Põhja-Soome, Põhja-Norra )  ja näitavad nende maade  looduse ilu.

Minu videod võivad anda Teile samuti reisi ja kalapüügi pisiku. Aitäh Teile!

Sarnased projektid

Film Eesti paraspordist

  • 81%kogutud
  • 2788€toetatud
  • 6 päeva veel

MUUTUMATU

  • 0%kogutud
  • 30€toetatud
  • 24 päeva veel