„Muusika südames“Kasutaja  Sillamäe Kannuka Kool projekt kategoorias EV100

Oleme Sillamäe Kannuka Kooli 6A klassi sõbralik meeskond. Meie kool asub Kirde-Eestis, mere ääres. Koolis õpivad rõõmsad, tublid ja lahked 1.-9. klassi õpilased. Meile meeldib teha midagi koos, eriti meeldib meile teha häid tegusid.

Idee on moonduda lahketeks päkapikkudeks vahetult enne jõule, et jagada inimestele rõõmu. Sellel aastal kavatseme luua ansambli ning meil on juba olemas suurel hulgal lahedad pille, kuid mitte piisavalt. Selleks, et tuleks päris muusika välja, on meil vaja veel mõningaid pille – 4 meloodikat ja 1 metallksülofon. Oleme juba isegi oma ansamblile nime välja mõelnud, milleks on “Merekivid”. Meie sooviks on minna eakatele, mudilastele ja algklasside õpilastele kontserdiga külla. Samuti soovime esineda ostekeskustes ja laatadel, et luua piduliku meeleolu. Meid aitavad ja toetavad meie toredad muusikaõpetajad Liudmila Kononenko ja Lada Fomicheva.

Veel on meie koolis erivajadustega lapsed, kes õpivad väikestes klassides. Tahaksime neid kaasata oma ansamblisse, et nad ei tunneks end üksildasena - oleme ju ometi sõbralikud päkapikud!

Niisiis on meil päkapikud, ansambel, nüüd on puudu headest inimestest, kes aitavad meil oma unistused ellu viia.

Jõulud saavad küll läbi, kuid ees on veel palju tähtpäevi, kus oma muusikat mängida. Päkapikkudel on palju tööd.

Kõik kingitused saadame hooandjateni posti või meili teel.