Laulja Oksana Herradi projekti "Naise maailm" 2. episoodKasutaja  Mineral Prestige OÜ (Oksana Herradi filmiprojekt) projekt kategoorias Film & Foto

Tere! Mina olen Oksana Herradi – laulja, laulukirjutaja, idamaiste tantsude õpetaja ja näitleja. Lisaks eelmainitule olen pikka aega olnud tegev iluvaldkonnas. Meie firma esindab nii Euroopas kui ka Eestis selliseid loodusliku ja mitteinvasiivse kosmeetika brände nagu seda on Bellapierre, Nanoasia ja Athos.

Olen võtnud osa paljudest erinevatest loomeprojektidest nii Eestis kui välismaal, tegutsesin mitu aastat popmuusika ansambli ja erinevate show-de solistina, samuti osalesin muusikalides "Cabaret" ja "Oliver". 2018. aastal esindasin Hiinas toimunud rahvusvahelisel ilukonkursil Mrs. Globe Rootsit. 2022. aastal andsin välja autorisingli "The Milky Way".

2023. aasta veebruaris toimus kinos Artis minu projekti "Naise maailm" 1. episoodi esilinastus. See valmis koostöös näitleja Aleksandr Ivaškevitši, režissööri ja operaatori Nikolai Alhazovi ning muusiku ja arranžeerija Viktor-Kristjan Lanbergiga.

"Naise maailm" on allegooriliste filmide seeria naise siseilmast. Projekti raames on plaanis üles võtta mitu episoodi, millest igaüks kujutab endast erineva süžeega lühifilmi. Lõplik episoodide arv pole hetkel veel kindel: tõenäoliselt teeme maksimaalselt 7 episoodi. 

1. episoodis kõlas minu esituses tuntud džässilaul "If You Go Away". Saime nii publikult kui meedialt ääretult sooja tagasisidet. Siin on tutvumiseks mõned lingid:

Artikkel Postimehes (1)

Artikkel Postimehes (2)

Esilinnastuse video


 

Praegu käib töö 2. episoodi kallal. Sel korral on tegu filmi, mitte muusikavideoga. See on allegooriline jutustus ühe naise hinge ajas rändamise teekonnast, kus hing teiseneb ja areneb vastavalt käesoleva kehastuse omadustele. Kõik need erineval ajal elanud naised on vaatamata ajalisele eraldatusele koos ning läbi ühtse hinge moodustub neist terviklik ÜKS. 

Filmi kangelannadeks on nii ajaloolised kui väljamõeldud isikud. Meid ootab ees teekond aegade algusest tänasesse päeva. Film näitab lähemalt, kuivõrd erinev ja vastuoluline võib üks ja sama naine olla, esile kerkib ka ettemääratuse mõiste, selle tähtsus ning mitmetahulisus.  

2. episood koosneb 5-7 loost. Projektist võtavad osa ka Rootsi näitlejad.


Finantsilised eesmärgid

Selle kampaania eesmärgiks on koguda toetust 2. episoodi (mitte kogu projekti "Naise maailm") elluviimiseks. Idee realiseerimiseks on vajalik professionaalne meeskond, kostüümid, filmimise võimalus võttekohtades, kuhu peame spetsiaalselt sõitma. Samuti peame kasutama helistuudiote, muusikute ja dublaaži spetsialistide teenuseid. 

Kui projekt kogub toetust summas 4500 eurot, see võimaldab mul ellu viia projekti osaliselt, filmides üles peamise tegevusliini, ilma muusikute teenuste, spetsiaalse kostüümide loomise ja väljasõidu võttekohtadeta. 

Kui projekt kogub toetust summas 6000 eurot, see võimaldab üles filmida kõik tegevusliinid, samuti tasuda osaliselt muusikutele ning luua mõned kostüümid.

Kui projekt kogub toetust summas 8000 eurot, see võimaldab luua film tervikuna, nii nagu seda näeb ette stsenaarium: koostöös kõikide partnerite ja osalejatega, erinevate võttekohtade, kostüümide ja dublaažiga.

 

Kingitused

Soovin teid tänada erinevate kingituste kaudu nagu idamaiste tantsude videotunnid ja osalemine grupitunnis, kosmeetika- ja tantsualased individuaalsed konsultatsioonid, fotosessioon Nikolai Alhazoviga, osalemine filmi võtteprotsessis, kutse 2. episoodi esilinastusele, aga samuti osavõtt kolmetunnisest "Ilu õhtust“ ja/või kolmetunnisest "Tantsu õhtu".

"Ilu õhtul" ootab teid eriline mini-spa kogemus, kus saate enda nahal proovida erinevaid tooteid ning õpite teadlikumalt kosmeetikat valima. Räägime samuti koostisainetest, teeme meistriklassi naha eest hoolitsevast mineraalsest jumestusest ja vasame teie individuaalsetele küsimustele. "Tantsu õhtul" saate teada, kuidas hoida ilusat rühti, omandate idamaise tantsu põhitõdesid ja erinevat koreograafiat ning osalete psühhdraamamängus. Mõlemal koosviibimisel ei puudu ka maitsvad suupisted, joogid ja auhindade loosimine.

Saate lugeda rohkem infot kingituste kohta vastavas osas. 

Olen teile toetuse eest südamest tänulik!

 

Sotsiaalmeedia lingid

Facebook Oksana Sviridova-Herradi

Instagram @oksana_herradi

YouTube Oksana Herradi

Spotify Oksana Herradi

1. episood "If You Go Away": YouTube


Tekstis kasutatud fotode (va "If You Go Away" foto) autor on Nikolai Alhazov. Pealehe ja "If You Go Away" fotode autor on Aleksandr Ivaškevitš. 

 • 35 hooandjat
 • 2620€kogutud 4500€ eesmärgist
 • 5 päeva
  Projekti toetatakse 5. märts ainult juhul, kui ta kogub terve eesmärgiks seatud summa.
Anna projektile hoogu!

Sarnased projektid

BFM Creative Doc Collective – 10 talenti, 10 filmi

 • 6%kogutud
 • 330€toetatud
 • 29 päeva veel

Levila otsib superpuud. Lühifilm puude tähtsusest.

 • 21%kogutud
 • 2115€toetatud
 • 31 päeva veel

BFM'i lõpufilm "The Grey Skies"

 • 121%kogutud
 • 2655€toetatud
 • 3 päeva veel