Noored Tähed 2013Kasutaja  NÕEL projekt kategoorias Sündmus

Mängi videot

Tere kallid Hooandjad!

NÕEL ehk Nõmme Õpilasesinduste Liit on organisatsioon mis koondab endasse Nõmme koolid. Koosolekutel käib koos aktiivkond, kus on igast koolist kõige tublimad noored, keda taoline asi huvitab. Lisaks on veel mitu noort, kes peale Nõmme kooli lõpetamist pole suutnud NÕELast eemale minna. Läbi aastate, uute ja vanade aktiivsetega, on kasvanud aktiivkonnast omaette väike perekond. Koos aktiivkonnaga korraldame aastaringselt erinevaid üritusi, millest Noored Tähed on iga aasta olnud meie kõige suurem üritus.

Ürituse idee on tohutult lihtne. Grupp noori paneb pead kokku ja mõtlevad välja mõne kuulsa laulja või bändi imiteerimiskava. Kellel kõige vingemad kostüümid, tantsuliigutused ja maigutamisoskused saab ka väärilise auhinna.

Lisaks sellele, et grupid kes lavale astuvad saavad esinemiskogemuse võrra rikkamaks on telgitagustel meie NÕELa tiim, kes sündmust organiseerides saab erinevates valdkondades juurde kogemusi, mis edaspidises elus palju kasu toovad.

Noored Tähed on olnud traditsiooniks kolm aastat. Neljandal korral soovime aga asja ette võtta suuremalt kui kunagi varem. Oleme otsustanud lisaks Nõmme koolidele kaasata ka Mustamäe koole. Suurem üritus nõuab paremaid võimalusi kui varem, mistõttu hooandjasse pöördumegi. Soovime pakkuda noortele võimalust esineda profesionaalse heli- ja valgustehnikaga. Plaanime üritusest teha ka otseülekannet ning otseloomulikult ka kogu üritus kaameralindile jäädvustada.


Viimased kaks kuud oleme juba korraldanud üritust ning samapalju on veel ees. Imiteerimiskonkurss Noored Tähed 2013 toimub juba 4. aprillil Rahumäe põhikoolis. 

 

Sarnased projektid

Tantsukooli suur juubelikontsert "SEMIIR 25 - Palume Lavale"

  • 71%kogutud
  • 2476€toetatud
  • 8 päeva veel