Noorte II Suvepäevad PalalKasutaja  Meery projekt kategoorias Kodanikualgatus

Mängi videot

Tere kallid hooandjad!

3.-5. juulil 2015. aastal leiavad aset Jõgevamaal Pala vallas Noorte II Suvepäevad Pala valla aktiivsemate noorte eestvedamisel.

PVN ehk Pala Valla Noored on MTÜ, mis aktiivsete noorte eestvedamisel toob suvel kokku lähiümbruskonna noored, et kujundada noorte meeskonnatöö hoiakuid ning ennetada noorte vahelist sotsiaalset tõrjutust. See annab võimaluse noortel ellu viia üheskoos midagi lõbusat ja meeldejäävat ning samas ka õpetlikku.

Sel aastal valis korraldusmeeskond suvepäevi läbivaks teemaks eestimaisuse. Tutvutatakse Eesti mänge, näite-ja filmimaailma, jms. Valitud teemale annab erilise tähenduse ka teadmine, et tegemist on maapiirkonna noortega. Üritus annab hea võimaluse noortele loova mõtlemise, positiivsete harjumuste ja aktiivse huvitegevuse arendamiseks. Üritusele on oodatud noored, kes on vähemalt 12. aastased ning projektist saab osa võtta maksimaalselt 60 noort. Projekti loomisel on lähtutud noorte mõtetest, ettepanekutest ja väljavaadetest.

Korraldasime sarnase ürituse ka eelmisel aastal ning läbivaks teemaks oli liikumine. Osavõtjaid oli 30 ning üritus toimus kahepäevasena. Meie ise leiame, et möödunud aastal tulime üritusega kenasti toime ja ka tagasiside oli positiivne. Sel aastal sooviksime aga projekti mahtu suurendada ja seega nõuab see suuremaid rahalisi väljaminekuid.

Korraldusmeeskond soovib avardada noorte silmaringi, arendada jätkuvat koostöövõimet ja sotsiaalseid suhteid noortega. Üritusega tahaksime ka luua püsiva koostöö naabernoortekeskustega.

Loodame, et koostöös hooandjatega on meie ürituse toimumine võimalik.

(Tänutähed toimetame kohale isiklikult või postiga. Sõltuvalt hooandja elupaigast.)