Tänavatantsuvõistlus "Nord East Battle 2020"Kasutaja  Katrin Leon projekt kategoorias Sündmus

Tantsukollektiiv Mad Masters Crew, kes sel aastal tähistab oma 22. sünnipäeva, viib läbi tänavatantsuvõistluse "Nord East Battle 2020". Samas toimuvad soovijatele hip-hopi ja breakdance workshopid. Võistlused toovad Ida-Virumaale väga palju noori üle vabariigi.

Võistluse eripäraks on see, et hinnatakse individuaalseid oskusi, plastilisust, meeskonnas sünkroonsust ja muusika tunnetamise oskust. Esinemine annab juurde enesekindlust, julgust, õpetab tundma oma keha, hinnata enda ja näha teiste esinejate võimeid. Kõik see annab stiimulit jätkata oma füüsiliste võimete arendamist, edukamat osalust võistlustel ning tõstab tegutsemise efektiivsust. Üritus on avatud kõikidele Eesti Vabariigi tänavatantsu harrastatajatele vanuses 8-19 aastat.

Tänavatantsufestival "Nord East Battle 2020" toimub 6.-8. märtsil 2020 Kohtla-Järve Koolinoorte Loomemajas (Keskallee 31). Võisteldakse individuaalses kui võistkondlikus voorus.

Esimesel päeval saavad soovijad osaleda erinevates meisterklassides, mida viivad läbi rahvusvaheliselt tuntud tntsijad ja võistluste kohtunikud. Teisel päeval toimub võistlus kõikide kuni 16-aastaste bboys ja bgirls vahel individuaalsetes ja grupilahingutes.

Viimasel päeval viiakse läbi Dancehalli, House, All styles(Pro) vahevõistlused ja finaalid.

Kõik osalejad saavad väikese tunnustuse ning parimad ka auhinnad. Hooandja toetuse eest loodame saada logoga T-särgid, kleepsud, diplomid ja karikad.

Sarnased projektid

Hobitantsijate kvalifikatsiooni seeriaürituse "Kuldking" avaüritus

  • 135%kogutud
  • 1011€toetatud
  • 19 päeva veel