Teadlikkusel põhinev õppimine: raamat mis õpetab sõnas ja pildisKasutaja  Kertriin Paabbo projekt kategoorias Trükis

Olen kolme lapse ema, kes õpetab enda lapsi kodus. Tegelen juba viiendat aastat jooga süvapraktikatega ning tänu sellele taipasin sõnade mõju. Iga sõna, mida ütleme, läheb lapse sisse. Hakkasin enda koduõppel olevatele lastele koostama lugemikku ning tähtede õppimiseks aabitsat. Nii sündiski „Tähed selgeks nagu naksti“. Iga loo põimisin aegumatu elulise tarkuse ümber ja iga pilt muudab tähe visuaalseks ja praktiliseks.
 


 

Peale loo lugemist rääkisime lastega minu kogemustest antud teemal, jagasin enda lapsepõlve kogemusi ja nemad lisasid enda kogemuse. Taipasin, et see raamat ei panusta mitte ainult tähtede õppimisse vaid ka omavaheliste suhete kujunemisse. Iga lugu lähendab ja tekitab suhtlemise harjumuse ning kui tavaliselt lapsed kasvades sulguvad ja võõranduvad oma vanematest siis nii ei pea see mitte olema.

Seega nägin, et minu raamat oleks panustav kõikidele peredele.

Hooandja toetust kasutan 300 raamatu trükkimiseks, kaane kujundamiseks, küljendamiseks.

Tulemas on kõvakaaneline vahva A4 formaadis raamat.

Kui raha koguneb aga rohkem, siis ülejäänud summat kasutan teise raamatu väljaandmise seemnena „Numbrid selgeks nagu naksti“.

Kingitused on vinged ja loodan, et leiate endale meeldiva!

Projekti valmimine on plaanitud august 2018.

Kõik kingitused jõuavad toetajateni 3 nädala jooksul peale projekti lõppemist. Küll aga ahjusoe trükiraamat jõuab toetajani peale trükist ilmumist posti teel.

  • 22 hooandjat
  • 501€kogutud 4000€ eesmärgist

Lõppenud

See projekt ei kogunud vajaminevat summat ja lõppes 15.Apr.2018

Sarnased projektid

Korrutusmäng - korrutustabel selgeks mänguliselt

  • 48%kogutud
  • 1332€toetatud
  • 18 päeva veel