Lasteraamat "Oskar nivhide maal"Kasutaja  Lasteraamat MTÜ projekt kategoorias Trükis

Veebruaris aitasid hooandjad trükki 8-aastase Oskari esimese ajareisi "Vapper Koiott Oskar".

Raamat leidis sooja vastuvõtu ja me oleme väga tänulikud!

Aga teate ju seadust, et kus on, sinna tuleb juurde. Oskar on nüüd 9 ja see juhtub jälle! Seekordsel ajareisil on lisaks Oskarile kogu klassi poisid. Nivhide maa, kuhu nad jõuavad, on külm ja iidne. Ning neil pole aimugi, kuidas tagasi saada... Et te muretsema ei hakkaks, nagu eestlastele kohane, ütleme kohe ära, et lõpp on õnnelik. Ja teekond on põnev, nagu Anna Maria Tammesaare teostele kohane.

Meile meeldib lugeda ette lastele, kel pole endal soovi/mahti/oskust lugeda ja ka seekord loeb audioraamatut Madli Zobel. Lasteraamatu kanalil Youtube'is on võimalik esimest peatükki kuulata. 

Kuulajad kasutavad visuaali loomiseks oma kujutlusvõimet. Traditsioonilises paberraamatus on abiks fantastilised segatehnikas illustratsioonid. Debüüdi lasteraamatute illustraatorina teeb Jana Pokotylo - monumentaalmaali kunstnik, kes on aastaid illustreerimist uurinud ja sellest unistanud.

 

"Hea illustratsioon pole lihtsalt pilt. See on kujundite maailm oma loogika, narratiivi ja stiiliga. See peab toitma lugeja fantaasiat. Ootasin lugu, mis mind inspireeriks ja see tuli mu juurde ise. Oskari lugu on põnev, arendav ja kannab helgeid väärtusi. Mul on au sellesse panustada!"

 

Sul on au olla esimeste seas, kes Oskariga reisile saavad minna! Ajareisile külmale maale.

 


 

Sarnased projektid

Raamatu "Tundetarkus. 88 ideed klassitundi" väljaandmine

  • 105%kogutud
  • 2826€toetatud
  • 2 päeva veel