EELK Palamuse Püha Bartholomeuse KogudusKasutaja  Palamuse Püha Bartholomeuse Kogudus projekt kategoorias Annetamistalgud

EELK Palamuse kogudus on kristlik kogudus, mis peab Palamuse keskaegses kirikus jumalateenistusi ja kiriklikke talitusi, aga korraldab ka kontserte, milleks sobib kiriku imeline akustika eriti hästi. Maist septembrini on kirik külastajatele avatud iga päev. Kirikus on üles astunud sümfooniaorkestrid ja koorid, aga ka ansamblid ja solistid. Kontsertide külastatavus on olnud hea. Kahjuks puudus kirikus orel, mida asendas vanem elektriorel.
 


 

Kogudus on ostnud laenuga Saksamaa tippfirma G. Kisselbachi digitaaloreli Gloria Concerto 234, mille kõla ja mänguomadusi on juba kiitnud vastava ala spetsialistid. Kogutav annetus aitab katta oreli ostu maksumust, mis oli ca 20000 eurot.

Lisaks Hooandja kaudu rahaliste vahendite saamisele, on kogudus teinud üleskutsed ajalehtede Vooremaa, Eesti Kirik ja Jõgeva Valla Teataja kaudu toetajate leidmiseks. Lisaks kasutatakse toetuse hankimiseks sotsiaalmeedia kanaleid.

Infot saab koguduse juhatuse esimehelt Arne Tegelmannilt tel. 514 8723
 

  • 7 toetajat
  • 91€kogutud 3000€ eesmärgist
Paindliku lõpuga kampaania

Projekt toetatakse igal juhul ka siis kui ta ei saa kokku kogu summat

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 06.Dec.2020