Perepäev Rapla LaululavalKasutaja  Kristiina Karivere projekt kategoorias Sündmus

Mängi videot

Kuna meie arvates on kogu perele mõeldud üritusi Raplamaal liiga vähe, siis 2013 aasta kevadel tuli Madhouse kollektiiv ideele korraldada suve keskel Rapla Laululaval  üks tasuta sissepääsuga sisukas perepäev!

Esialgselt plaanisime ürituse sisustada etapiliselt, alguses väikestele ja siis suurtele, kuid „Perepäev“ kujundas ennast ise ja selle tulemusena kulges päev selliseks, et vanemad lõbutsesid koos lastega. Selgus, et meie ettevõtmine tõestas oma nime ja pered said koos mängida ning tantsida! See päev oli tore kõigile osapooltele! Aitäh teile!

Soovime ka sellel aastal ühendada täiskasvanuid ja lapsi, tehes suve keskel Rapla Lauluväljakul peredele samalaadse päeva. Seekord veelgi sisukama ja põnevama! Kahjuks aga ei saa me oma ideid vaid hea sõna või suure tahtmisega teostada ning seetõttu pöördumegi hooandjate poole!

Me vajame hoogu, et kogu Rapla Laululava kuuluks 12 juuli vaid meile ja teile! Seekord soovime püstidada oluliselt suurem tegelustelgi, kus näomaalijad ja Minni ikka kõigi huvilistega mängima ja meisterdama mahuksid! Samuti oleks tore, kui lavalt kostuks terve päev mõnus tantsumuusika ja korraldajad saaksid läbi viia palju lõbusaid mänge! Hobuseaasta kohaselt  tuleksid meie juurde lapsi lõbustama ka suksud! Ning loomulikult võiks ka selle suvepäeva lõpetada eelmisel aastal laineid löönud vahupidu!

Oma hoo on meile juba andnud Politsei- ja Päästeamet, kes oma tehnikat esitlema lubasid tulla. Kohal on „Foto Udu“, kes lisaks päeva jäädvustamisele, teeb soovijatest ka pere ning portreefotosi. Auhindadega aitavad kaasa Rapla Selver, Ülejõe Rantso, Rapla Peetri Pizza ja loomulikult Madhouse ise. Erinevate atraktsioonidega lubas ka seekord kohal olla Airfun.

Anna meile hoogu ja ole kogu perega kohal!

Teeme koos meie lähedastale unustamatu päeva, nad on seda väärt!

 

  • 11 hooandjat
  • 157€kogutud 2500€ eesmärgist

Lõppenud

See projekt ei kogunud vajaminevat summat ja lõppes 18.Jun.2014