Pesukollektsioon "Ciao, bella!"Kasutaja  Helen Valk-Varavin projekt kategoorias Disain

Mängi videot

Tere!

Mina olen Helen Valk-Varavin, ehte- ja moedisainer. Viimased pool aastat olen töötanud pesukollektsiooni kallal, mille eesmärgiks on pakkuda Eesti naistele ainult naturaalsiidist mugavat ja ilusat pesu. Minu arvates on Eesti poodides praegu ihusõbralikust materjalist pesust kõvasti puudus.

Praegu on käsil esimene pesukollektsioon "Ciao, bella!", millest kasvab loodetavasti tulevikus välja kaks korda aastas uut kollektsiooni esitlev pesubränd. Valk-Varavin Lingerie on kelmikas ning täis erilisi kauneid lõikelahendusi. Projekt on juba nii kaugel, et esimese kollektsiooni näidised on valmis ja pildistatud. Samuti on olemas väga hea õmbleja, kes on valmis terve pesukollektsiooni valmis õmblema. Ta on juba esimeste mudelite kallal tööd alustanud.

Pesukollektsioon "Ciao, bella!" koosneb eranditult naturaalsiidist toodetest, kuna see on kõige ihusõbralikum materjal, mis hoiab talvel sooja ja suvel jahedat ning on ka antibakteriaalsete omadustega. Lisaks suurepärasele materjalile on “Ciao, bella!” pesukollektsioonis erilised lõikelahendused, mida tavapärase pesu puhul ei leia. Näiteks on rinnahoidjatel tagant kadunud inetud haakkinnised. Tänu sellele, et pesu käib kinni eest ja lipsuga, on selja peal ainult ilusad siidist paelad, mis võivad vabalt paista ka lahtise seljaga kleidi alt. Samuti on paljud esemed kollektsioonis väga mitmeotstarbelised - siidist bodyd või pidžaamapluusid on kantavad nii kodus, tööl kui pidulikel sündmustel, kui lisada näiteks pliiatsseelik ja jakk.

Valk-Varavin Lingerie pesukollektsiooni "Ciao, bella!" eesmärgiks on teha igapäevaelu rõõmsamaks ja vallatumaks. Selleks, et unistusest saaks reaalsus ja pesu oleks saadaval kõigis planeeritud mudelites ja suurustes, on vaja veel investeerida materjalidesse ja tootmisesse. Varud peavad olema piisavalt suured, et kõik tooted oleks kohe saadaval ja et neid oleks võimalik müüa parimates Eesti pesupoodides. Selleks, head inimesed, on vaja aga natuke lisahoogu.

Tänutäheks hooandmise eest saan teile vastu saata enda disainitud säravaid ehteid ja kaunist vallatut pesu “Ciao, bella!” pesukollektsioonist.

Aitäh!

Minu tegemistega saab kursis olla minu Facebooki fännilehel ja minu kodulehel www.helenvalk.com

Kingitused:

 

  • 15 hooandjat
  • 387€kogutud 2000€ eesmärgist

Lõppenud

See projekt ei kogunud vajaminevat summat ja lõppes 26.Dec.2012

Sarnased projektid

Minu esimene soolonäitus ehk "idiosyncratic"

  • 88%kogutud
  • 662€toetatud
  • 35 päeva veel