Playback gala Noored Tähed 2014Kasutaja  NÕEL projekt kategoorias Sündmus

Mängi videot

Tere kallid Hooandjad!

NÕEL ehk Nõmme Õpilasesinduste Liit on organisatsioon, mis koondab endasse kõik Nõmme koolid. Koosolekutel käib koos paarikümneliikmeline aktiivkond, kus on iga kooli kõige tublimad noored, keda huvitab Nõmme linnaosa noorte elu põnevamaks muutmine. Lisaks on veel mitu noort, kes peale Nõmme kooli lõpetamist pole suutnud NÕELast lahkuda ning panustavad jätkuvalt meie töösse. Läbi aastate, uute ja vanade aktiivsetega, on kasvanud aktiivkonnast omaette väike perekond. Koos aktiivkonnaga korraldame aastaringselt erinevaid üritusi. Noored Tähed on neist suurim ning on saanud omamoodi tunnuseks.

Ürituse idee on tohutult lihtne. Grupp noori paneb pead kokku ja mõtleb välja mõne kuulsa laulja või bändi imiteerimiskava. Kellel kõige vingemad kostüümid, tantsuliigutused ja maigutamisoskused saab ka väärilise auhinna.
Lisaks sellele, et grupid, kes lavale astuvad saavad esinemiskogemuse võrra rikkamaks on telgitagustel meie NÕELa tiim, kes sündmust organiseerides saab erinevates valdkondades juurde kogemusi, mis edaspidises elus palju kasu toovad. Terve üritus on ainult noorte korraldatud!

Sel aastal korraldame Noori Tähti juba viiendat korda. Selleks, et saaksime osalejatele ja pealtvaatajatele pakkuda parimat kogemust tasuta üritusel, me teie poole pöördumegi. Soovime pakkuda noortele võimalust esineda professionaalse heli- ja valgustehnikaga. Plaanime üritusest teha ka otseülekannet ning otseloomulikult ka kogu ürituse kaameralindile jäädvustada.

Viimased paar kuud oleme iga oma koolist vaba minuti pühendanud sponsorite otsimisele ja muule üritusega seonduvale, peaaegu sama palju on veel minna.

Playback gala Noored Tähed 2014 toimub juba 3. aprillil Rahumäe põhikoolis.

Lisainfot meie tegemistest saate https://www.facebook.com/nomme.opilasesinduste.liit ja http://www.noel.ee

Artiklid meie eelmise aasta üritusest leiad siit: http://noel.ee/category/meediakajastus/

Sarnased projektid

Baltic eSport Event 2020

  • 3%kogutud
  • 15€toetatud
  • 12 päeva veel