Play Sweets - arendavad maiustusedKasutaja  Play Sweets OÜ projekt kategoorias Mäng

PLAY SWEETS - ARENDAVAD  MAIUSTUSED
Vooli, mängi ja lase hea maitsta!
Lastele vanuses 3 kuni 12 aastat.

Martsipanist ja šokolaadist valmistatud magusad ja söödavad voolimiskomplektid, mis on tehtud spetsiaalse tehnoloogia ja retsepti järgi.

Juhendi järgi voolivad lapsed mitmesuguseid loomi, saavad teada palju huvitavat nende elu ja ümbritseva maailma kohta ning seejärel naudivad oma kätetöö magusaid tulemusi.

Pakume järgmisi loovuskomplekte:

 • šokolaadist: lõvi, part, panda;
 • martsipanist: kilpkonn, karu, kaheksajalg, tigu, krokodill.

Luues magusaid kujukesi kasvab lapse fantaasia ja teadmistejanu, ta õpib ise erinevaid asju katsetama.

PLAY SWEETS OÜ on asutatud 2019. aastal Eestis, Tallinnas kahe mõttekaaslase poolt, kes on endale eesmärgiks võtnud laste igakülgse arendamise.  

Meie jaoks on oluline, kuidas nii meie endi kui ka teised lapsed oma aega veedavad, millega nad tegelevad, kuidas õpivad tundma ümbritsevat maailma, millise kvaliteediga tooteid tarbivad ning kuidas arenevad nende psüühika, intelligentsus, mõtlemine, kujutlusvõime ja võime ennast harida.

PLAY SWEETSi missiooniks on luua tõhus õpikeskkond laste mitmekülgseks harimiseks ja arendamiseks, kasutades selleks kõige kaasaegsemaid teadmisi lastepsühholoogia vallast ning tänapäevaseid õpetamistehnoloogiaid.

Nagu iga äritegevust teostava ettevõtte jaoks, on ka meie jaoks kogu asja juures oluline äriline komponent, ilma milleta ei saa ettevõte areneda. Teisest küljest on meie tähelepanu keskmes ikkagi laste jaoks täiesti uute loovuskomplektide tutvustamine, kuna kauplustest me oma lastele taolisi ei ole leidnud.

Meie komplektid:

 • arendavad peenmotoorikat ja kõnet,
 • arendavad kujutlusvõimet ja mälu,
 • arendavad abstraktset mõtlemist,
 • õpetavad mõistma detailide proportsioone ja eristama värve,
 • õpetavad töötama samm-sammult vastavalt juhendile,
 • õpetavad töötama nii individuaalselt kui ka meeskonnas,
 • arendavad täpsust, püsivust ja kannatlikkust,
 • vähendavad närvilisust ja stressi,
 • kaasavad protsessi maitsmismeele,
 • on täiesti ohutud.
   

Kõik komplektid on loodud koostöös professionaalsete lastepsühholoogide ja disaineritega.

Oleme kindlad, et täiendades oma meeskonda regulaarselt uute mõttekaaslastega saavutame me kõik oma eesmärgid ning suudame pakkuda lastele uusi värve ja emotsioone, millest on suur kasu lapse terviklikule arengule.Käesoleval ajal peab PLAY SWEETSi meeskond läbirääkimisi National Geographic'uga 45-minutiliste koolitussarjade loomisest YouTube'i kanalis, kus lapsele näidatakse harivaid videoid meie komplekti kuuluvatest loomadest. Vanemad saavad valida lapsele näitamiseks sobiva video, laps vaatab seda ja voolib samal ajal. Sel viisil on kaasatud kõik lapse tajukanalid, mis omakorda tagab komplektidega töötamisel maksimaalse kasu.

Arendavaid komplekte saab kasutada ka lasteaedades ja koolis tundide sisustamiseks ja õppekava lisana, samuti meistriklasside korraldamiseks lastele.

Kui lapsed tulid külla, pakkuge neile alternatiivi telerile ja nutiseadmetele - meelitage neid mängima söödavat mängu. Andke neile arendavaid maiustusi ja jälgige, kuidas nad rõõmustavad. Teie saate omavahel vestlemiseks vähemalt 45 minutit vaba aega, samal ajal kui Teie lapsed voolivad entusiastlikult naljakat martsipanikilpkonna või armsat šokolaadipandat.

Vooli, mängi ja lase hea maitsta! Kõlab ehk natuke veidralt, eks? Ei saa ju liiva või plastiliiniga mängides seda ära süüa, aga arendavate maiustuste puhul on see vägagi soovitatav! Võite jätta oma lapse rahus üksi magusate mänguasjadega mängima - ta sööb need lihtsalt lõpuks ära ja naudib seda.

Kõik komplektid on toodetud, testitud ja heaks kiidetud vastavalt Euroopa Liidu normidele ja seadustele juhtivate tootjate poolt, kellel on aastatepikkune ajalugu ja hea maine.

Suur õnn on jälgida, kuidas armastatud laps päevast päeva kasvab. Ilma mingi kahtluseta tahavad kõik vanemad, et nende lapsed oleksid targad ja võimekad. Aga kõik ongi teie endi kätes! Ainult teie ise, kallid vanemad, vanavanemad ja järgmise põlvkonna tulevikust hoolivad inimesed, saate lastele meid ümbritsevat imelist maailma tutvustada ja aidata neil oma võimeid arendada.

Pakume teile seda teha PLAY SWEETSi arendavate maiustuste abil! Need meeldivad nii teie lastele kui ka teile endile!

Vajame aga selles veidi teie abi!

Teiepoolse panuse toel soovime toota arendavate maiustuste proovipartii. Selleks oleks vaja koguda 3500 eurot martsipanikomplektide ja 3500 eurot šokolaadikomplektide valmistamiseks. Lisaks sooviksime saada oma toodete kohta tagasisidet hooandjatelt, mis omakorda võimaldab meil vajadusel täiustada olemasolevaid loovuskomplekte, koguda rohkem teavet laste vajaduste kohta ning võimalusel luua ka täiesti uus toode, mis meeldiks lastele veelgi rohkem ja mitmekesistaks nende vaba aja veetmist. Unistame loomulikult ka sellest, et Eesti bränd PLAY SWEETS koguks kuulsust ka laias maailmas! Nii saame Eestit maailmale näidata mitte ainult juhtiva infotehnoloogiariigina, vaid ka arenenud ühiskonnaga riigina, kus toodetakse innovatiivseid arendavaid maiustusi ja juurutatakse neid laste igapäevaellu.

Praegu on meil sõlmitud kokkulepped kõikide suuremate jaemüügikettidega ja nad ootavad meie magusaid loovust arendavaid komplekte kannatamatult. Lepingud on sõlmitud martsipani- ja šokolaaditootjatega, trükikoja ning logistikaettevõttega.

Lisaks soovime koguda 5000 eurot uute arendavate maiustuste valmistamiseks: küpsised, vahvlid, riisipaber ja šokolaad toiduvärvide või -markeritega kaunistamiseks. Meil on tagavaraks palju vahvaid ideid, millega tahaksime teid üllatada. Meie oleme valmis. Kas teie olete valmis meid toetama?

Tahame teid ja teie lapsi rõõmustada juba eelolevate jõulude ja uusaastapühade ajal, seega aega on jäänud üsna vähe! Palun aidake meid!


 

Oleme südamest tänulikud igasuguse abi ja toetuse eest! Iga panus mängib meie jaoks olulist rolli!

Kinkige oma lastele maagilisi magusaid mänguasju jõuludeks või uueks aastaks! Lapsed ütlevad teile aitäh ja kingivad tänuks sooja ja siira kallistuse!

Kui olete huvitatud meie komplektidest, siis jagage palun selle projektiga seotud teavet ka oma sotsiaalvõrgustikes - see aitab meil kõik oma ideed ellu viia! Aitäh ette!

 • 12 hooandjat
 • 1230€kogutud 3500€ eesmärgist

Lõppenud

See projekt ei kogunud vajaminevat summat ja lõppes 13.Dec.2019