Queeni tribüütkontsert „We Will Rock You“Kasutaja  Margo Maltis projekt kategoorias Sündmus

Tere, hea hooandja!
 

KES MA OLEN?

Mina olen Jakob Westholmi Gümnaasiumi 10.b klassi õpilane Margo ja ma soovin teha oma 11. klassi praktilise tööna ühe suure kontserdi. Täpsemalt Queeni tribüütshow.
 

MIKS JUST QUEEN?

Ma olen juba ligi 1,5 aastat teinud oma perele ja sõpradele Queeni kontserte, kuid nüüd on mul tunne, et ma soovin seda jagada just teiega. Queen on olnud mu südames juba 2,5 aastat, olen neid näinud nii Tallinnas kui ka Helsingis. Nende muusika on unikaalne ja seda enam soovin ma pühendada oma show just selle geniaalse bändi loomingule ning otse loomulikult sügava pühendusega Freddie Mercuryle.
 

MIS ON SELLE PROJEKTI EESMÄRK?

Peale enda unistuse täitmise on mu eesmärk anda ka uutele tegijatele muusikamaastikul võimalus esineda suurel laval, elava publiku ees, sest selline kogemus on noortele vajalik. Samuti on see kontsert pühendatud rahvusvahelisele muusikapäevale.
 

KES ON ABIKS?

Kontserti korraldavad noored ja suur osa meeskonnast on ka just nimelt noored. Kontserdi õnnestumiseks võtame oma tiimi ligi 20 noort, kellel kõigil on oma ülesanne täita. 
 

MIDA ME TÄPSELT PLAANIME?

Show saab toimuma selle aasta septembris Tallinnas. Kontserdikohta hangime lisaks juurde meile vajaliku heli- ja valgustehnika. Lisaks ka mitmed eriefektid. Laval saab olema ligi 10-liikmeline saatebänd. Toimuvast tehakse ka kvaliteetne kontsertfilm, mida on hiljem võimalik kõigil soovijatel järelvaadata. 
 

KES ON JUBA ÖELNUD “JAH”?

Juba mitmed uued tegijad Eesti muusikamaastikul on kinnitanud oma osaluse. Nende hulgas on näiteks sellised nimed nagu Inger ja Up The Sky. Samuti on võimalus näha esmakordselt koolinoorte poolt tehtud Adam Lamberti pea 20 minutilist tribüüti, mis juhatab sisse Queeni tribüütkontserdi. 
 

MIKS MA SEDA TEEN?

Sellisest suurest kontserdist olen ma unistanud väga pikka aega ja ma usun, et just nüüd on see õige hetk mu suur unistus täide viia. 
 

MIKS ME VAJAME JUST SINU ABI?

Hetkel käib kontserdi planeerimine väga suure hooga. Teha on palju ja aega on ainult kuus kuud. Palju on juba tehtud kuid millest jääb väheks on raha. Meil on vaja tasuda kogu tehnika, kontserdipaiga rent, tehnikud jpm. 
 

KUIDAS SAAD SINA AIDATA?

Just selleks, hea hooandja, ongi meil vaja SINU abi. Iga annetus aitab ja iga annetatud euro muudab selle unistuse kättesaadavamaks.

 

Ühiselt suudame me viia edukalt täide ühe ägedaima noorteprojekti Eesti ajaloos!

Sügav kummardus teie ees

Margo Maltis

 • 40 hooandjat
 • 802€kogutud 800€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 01.May.2018

Sarnased projektid

POSÕ uue albumi "Lugusid maalt ja merelt" avaldamine

 • 33%kogutud
 • 835€toetatud
 • 26 päeva veel

AveNue - 25!

 • 63%kogutud
 • 885€toetatud
 • 19 päeva veel

Tidi debüütalbumi "Hommikpäevõhtuöö" väljaandmine

 • 64%kogutud
 • 1930€toetatud
 • 7 päeva veel