Rahvatantsurühma Tuuletallajad 5. sünnipäeva kontsert-etendus MEIE LUGUKasutaja  Rahvatantsurühm Tuuletallajad projekt kategoorias Sündmus

TUULETALLAJATE kontsert-etendus MEIE LUGU
 
Kõigil meil on olnud ilusaid unistusi. Unistusi sellest, kuidas saada häid hindeid, kuidas midagi leiutada või kuidas leida oma elus õige tee.
 
5 aastat tagasi otsustas seltskond inimesi, et hakkavad RAHVATANTSIJATEKS. Mõeldud-tehtud!
 
Olete ju kuulnud, et nimi ei riku meest, kui ta ise on igati aus ja usaldusväärne. Julgelt võib väita, et TUULETALLAJAD tühja tuult ei ole tallanud ja nimi pigem kaunistab meid. Ajaga on kogunenud palju, mida jagada oma peredele, sõpradele, fännidele (jah, meil on tõesti fännid ka).
 
Meil on aga UNISTUS. Me tahame igaühte neist vääriliselt tänada ja kutsuda kõiki endale külla. Kuid noore, vaid 5-aastase rühmana pole me veel suuri OMA rahasid kokku ajanud ja vajame selle suure soovi täitmisel Teie kõigi abi.
 
TUULETALLAJATE kontsert-etendus MEIE LUGU saab olema kummardus kõigile, kes on meie arengut tiivustanud, meid julgustanud, toetanud ja meisse uskunud. Ja me soovime kogu südamest, et see ÕNNESTUKS. Hoolitseme selle eest, et meie parimad tantsud jõuaks Teieni. Et Teil oleks vahvaid hetki, mida meenutada ja, et ka Teie saaksite tantsupõrandat kulutada KIHNU POISTE saatel. Meile meeldib tantsida ja naudime, kui meid ümbritsevad tantsivad inimesed. Kogu üritusest valmib ka DVD, sest selline sündmus ei tohi jääda jäädvustamata.
 
Kas tekkis tunne meie unistust lugedes ja meie klippi vaadates, et Sa tahaksid kaasa aidata meie unistuse täitumisele?
 
Suurepärane!!! Nüüd on Sul see võimalus!