RuhnuRahu festivalKasutaja  Martin Aadamsoo projekt kategoorias Sündmus

Mari Kalkun. Tatu Rönkko + Efterklang. Aparaat. Veiko Õunpuu “Roukli” esilinastus. MICUCU. DJ Drummie & Orav. Lu:k. Kinoteater. Ivo Posti. Ennu Ratas. Aarne Maasik. Mägiveisesafari. Lõbusõidud vanalaev Runbjarniga. Gourmet Coffee. Tuletorn. Jalutuskäigud. Ruhnu jutud. Vabaõhukino. Avatud õued. Eesti parim liivarand.
 
 
RuhnuRahu on 19-21. augustini toimuv Eesti väikseim suvelõpufestival sõbralikele inimestele, mille peaesinejateks on Ruhnu saar ja meri. Festivali kava on segu headest asjadest, mida ei leia mujalt ega hulgi. RuhnuRahu pakib pika augusti- ja nädalalõpu sisse muusika, filmi, etendused, fotograafia, looduse, arutelud, matkad, mere, talgud, kohalikud road ja töötoad suurtele ja väikestele. RuhnuRahu  festivalipaikadeks on Ruhnu märgilised kohad: sadam ja vana päästekuur, Eiffeli projekteeritud tuletorn, Baltimaade vanim puukirik, koolimaja, rahvamaja ja kogu Ruhnu ise. RuhnuRahu  on festival tegijatelt tegijatele, külalistelt ruhnlastele ja vastupidi.
 
 
Meie festival on Eesti kõige väiksem. Osaleb 40 esinejat ja alla 100 külalise. Esinejad ei küsi tasu, kuid neile on vaja muretseda transport, majutus, tehnika ja toitlustus. Hooandja kaudu kogutud rahaga saame me need katta ja muuta festivali iga-aastaseks. 
 
  • 27 hooandjat
  • 1212€kogutud 1200€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 30.Aug.2015