RuhnuRahu festivalKasutaja  Martin Aadamsoo projekt kategoorias Sündmus

Vaiko Eplik. Mick Pedaja. VAT Teater. Puuluup. Holy Motors. Don Eriksoni etnokonservid. Heikki Leisi fotonäitus. Tintura. Taasavatud majakas ja merepäästekuur. Ruhnu vanad viiuliviisid. Johannes Ahun ja Improov. Dokfilmid Ruhnust. Mägivesesafari. Kohalik ja kõrvaline gurmee. Vanalaev Runbjarn.

19-20. augustil toimuv RuhnuRahu on Eesti väikseim suvelõpufestival ainult sõbralikele, kenadele ja mõistlikele inimestele. Teist korda toimuvale RuhnuRahule mahub vaid 150 külalist. RuhnuRahu programm võtab igast nurgast Eesti parimat: muusika, teater, film, arutelud, kunst, Ruhnu loodus ja kultuuripärand, kohalik rütm ja globaalne biit. Palun aita katta meie mikrofestivali esinejate sõidukulud. Honorarid tasume suitsukala, õhu ja armastusega.

Eesti väikseima festivali külastajate arv seab eelarvele kitsad piirid. Oleme tänulikud kõigile RuhnuRahu esinejatele, kes on lahkesti valmis 150e külalise ja saarerahvaga jagama oma annet, aega ja energiat. Suur tänu kõigile hooandjatele, kes aitasid mullusel festivalil jõuda vaid 16-eurose miinuseni: RuhnuRahu festival valiti saare aasta sündmuseks. Uus eesmärk on nüüd teie abiga ka nulli jõuda.

Tänavusel RuhnuRahul saab avastada paiku ja teemasid, mis on seni jäänud külaliste eest peitu.

Uuesti avab uksed Gustave Eiffeli projekti järgi Le Havre’is ehitatud Ruhnu tuletorn, mis on ainus säilinud omalaadne maailmas. Tsaariaegne piirivalvekordon, mis sügisel alustab tööd ajutise koolimajana, teeb lahti väravad teatrietenduseks. Täielikult remonditud on ruhnurootslaste merepäästekuur sadamas. Taas saab kontserte kuulata Baltimaade vanimas puukirikus.

RuhnuRahu festivali on võimalik korraldada ainult heatahtlike inimeste abiga. Palun toeta meid esinejate reisikulude katmisel, ükskõik kas käisid ise eelmisel aastal ja tahad elamusi sõpradega jagada, tuled tänavu või soovid festivali jätkumist järgmistel aastatel. Väike on ilus.

RuhnuRahu laevakohtade arv on väga piiratud. Kui tahad järgmisel aastal kindlasti tulla, toeta meid palun ja saad osta pileti ning valida endale sobivad laevaajad enne, kui festivalipassid vabamüüki lähevad. RuhnuRahu plakatite tiraazh on sel aastal vaid 30 ja üles me neid ei riputa. Kui tahad mälestuseks Eesti väikseima festivali plakatit, toeta meid palun. Kui tahad plakatile ka esinejate autogramme ja mõtteterasid, toeta meid eriti.

Saarel näeme!