Seiklusmängu äpp "EestiGo"Kasutaja  EestiGo projekt kategoorias Tehnoloogia

Tere, hea hooandja!

Viimase aja raputavad sündmused on oluliselt mõjutanud Eesti keskkonda ja majandust. Turismisektorist sõltuvatele väikestele restoranide, kohvikute, käsitööliste ja kohalikkude tootjate jaoks on käesolev aasta olnud senini halvim. Valitsev olukord on mõjutanud inimeste reisimise võimalusi.

Meie tarkvaraarendajatest entusiastide tiim soovib selle probleemi lahendada. Meie loodav äpp juhatab Teid läbi põnevuse looduskaunitesse kohtadesse ja suurtest keskustest kaugemal asuvate Eesti väiketootjate ja teenusepakkujate juurde.
 

Eesmärk

Meie eesmärk on toetada perekondi, sõpru ja naabreid, kes näevad igapäevaselt vaeva, et pakkuda suurepäraseid tooteid ja teenuseid. Toome nende tooted ja teenused esile ning ühendame põnevate reisielamustega.
 

Rakenduse tutvustus

Mängijad saavad läbi meie rakenduse tutvuda erinevate Eesti asukohtadega ja külastada neid, kogudes sihtkohta jõudmisel ka mängus edu näitavaid punkte. Sihtkohtadesse jõudes avanevad omakorda täiendavad ülesanded, kus saab küsimustele vastates ja fotodel näidatud kohti leides veel mängupunkte koguda. Sedasi saavad mängijad omavahel punktikogumises võistelda. Mänguga võivad kaasneda külastatavate turismi- ja toitlustusettevõtjate poolt ette nähtud toodete või teenuste soodustused.
 


 

Rahakasutus

Kogutud raha läheb arendustöödeks, et saaksime rakenduse esmase versiooni valmis saada.

Kui rahaliselt toetada ei ole võimalik, aga saaksime teistmoodi üksteisele kasulikud olla, siis anna meile teada! Oleme igasuguse koostöö mõtete osas väga tänulikud.

Kindlasti jaga meie projekti ka enda väiketootjatest sõprade ja tuttavatega, et saaksime võimalikult palju kasulikud olla.

Kõik kingitused saab kätte projekti lõpus ning täpsema informatsiooni saadame pärast projekti lõppemist.

Jälgi meie tegemisi SIIN.

SUUR AITÄH!