Seltskonnamäng "Karupong"Kasutaja  ei kysind OÜ projekt kategoorias Mäng

Hei hooandja! 

Meie oleme Rain, Anna Maria, Marilin, Erik Jüri ja Joonas ning me vajame hoogu, et tuua seltskonnamängude maastikule uut värskust.

Kindlasti oled mõelnud, et beerpong võiks olla enamat kui lihtsalt palli topsi viskamine. Just sellepärast olemegi loonud ägeda beerpongi edasiarenduse Karupong.

Karupong haarab kaks kaheliikmelist tiimi tõeliselt pingelisse duelli, mis on huvitav nii mängijate kui ka pealtvaatajate jaoks. Teod panevad mängijad proovile ja loovad tõeliselt humoorikaid olukordasid. 
 


Karupong prototüüp

NB! Pildil ja videos olev komplekt on mängu prototüüp. Mängu laseme toota Eesti trükikojas ja see tuleb täiuslik :))

Kuidas mäng käib?

Kaks kahest tiimi paigutavad topsid (6 või 10) kolmnurksesse formatsiooni nii, et iga topsi all oleks tagurpidi üks tegevuskaart. Topsid täidetakse vabalt valitud joogiga ja tiimid alustavad kordamööda palli viskamist. Kui pall lendab topsi, peab üks tiimi liikmetest topsi tühjaks jooma ja teine sooritama kaardil oleva teo. Tühjad topsid eemaldatakse mängulaualt. Pärast palli topsi sisse viskamist saab palli sisse visanud tiim teha uue viske. 

Mäng jätkub kuni ühel võistkonnal topsid otsa saavad. Reegleid on võimalik ka kohandada vastavalt oma seltskonna eelistustele.

Millest mäng koosneb?

Karupongi komplekti kuulub 125 niiskuskindlat tegevuskaarti ja kaks Karupongi logoga pinksipalli. Tegevuskaardid on jagatud nelja põhikategooriasse: 

 • punane – romantika
 • roheline – aktiivne/näitemäng
 • kollane – joomine/söömine
 • sinine – tavaline

Kaartide hulgas on ka viis halli kaarti, kuhu on võimalik Sinu seltskonnal kirjutada veekindla markeriga enda ägedaid tegusid! 

Lisaks tegime ka HOOANDJA ERIVÄLJAANDE, mida on võimalik vaid nüüd ja praegu saada meid Hooandjas toetades. Hooandja eriväljaanne koosneb Karupongi tavamängust, milles on lisaks 40 musta värvi KAOSE kaarti. Kokku on eriväljaande pakis 165 kaarti ja kaks Karupongi logoga pinksipalli. Kaose kaardid muudavad mängu veelgi põnevamaks, tuues mängu tõelisi ootamatusi ja... kaost.
 

Teised auhinnad

Lisaks saab meid toetades meie brändi "ei kysind" t-särke ja Karupongi logoga pitsiklaase. Pitsiklaase võib mängides nii mõnegi tegevuse puhul vaja minna. Suurtel toetajatel on võimalik kaasa võtta kolm sõpra, kohtuda mängu loojatega ning pidada nendega maha üks põnev Karupongi lahing, seejuures nautides head seltskonda, sauna ja lõpmatuid pitsamägesid! 
 

Särkide suuruse, valikuliste auhindade kinnitamise ja auhindade kätte saamise osas võtame Teiega projekti lõpus ühendust. 

Vajame hoogu, et saaksime Karupongi esimese tiraaži trükki lasta ja mängu teieni tuua. Projekti lõppedes toimetame kingitused teieni võimalikult kiiresti, loodetavasti kauem kui nädal selleks ei lähe. 

Oleme iga toetuse eest äärmiselt tänulikud. Aitäh, et aitate meie unistust täita.

Hoia meie tegemistel silma peal ka sotsiaalmeedias.
Facebook
Instagram
 

 • 68 hooandjat
 • 2070€kogutud 2000€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 09.Nov.2019

Sarnased projektid

Mäng mänguks tegevuskalender

 • 36%kogutud
 • 732€toetatud
 • 30 päeva veel

Клуб интеллектуальных игр «Северная Сова»

 • 70%kogutud
 • 6260€toetatud
 • 26 päeva veel