Sina hoolid, meie hooldameKasutaja  Kaja Õigus projekt kategoorias Kodanikualgatus

Mina olen Kaja ja tegutsen oma kogukonnas noortega. Aastal 2016 sai meil ühe aktiivse noore algatusel rajatud oma disc-golfi park, mida kasutatakse aktiivselt aastaringselt. Traditsiooniks on muutunud iga-aastane disc-golfi võistlus "Mõisaküla kodukant", kus järjest rohkem tuleb kokku huvilisi üle Eesti. Samuti tegutseb märtsist novembrini disc-golfi ring. See on hea võimalus veeta aktiivselt vaba aega värskes õhus ja nautida head seltskonda.

Erinevate projektide kaudu oleme soetanud sinna istumiskohad ja soliidse öko-välikäimla. Et aga platsi korras hoida, vajab park muru kasvamise perioodil pidevat hooldust. Selleks on meil vabatahtlik disc-golfi ringi juhendaja ja rajameister. Siiani on ta seda teinud linnahooldusest maha kantud murutraktoriga, mis vajab pidevat remonti. Sel aastal on suureks unistuseks soetada uus kvaliteetne traktor koos niiduorganiga, et nautida hooldustöid ilma, et peaks hirmu tundma, kas masin peab vastu või mitte.

Traktor maksab 4500.- eurot millest 3000.- eurot on nõus andma meile Mulgi vald. Puudu jääb 1500.- eurot niiduorgani ostmiseks. Ehk koerast oleme üle saanud, vaja ka sabast üle saada! Kuna MTÜ-l endal sellised vahendid puuduvad, kutsume sind üles toetama niiduorgani ostmist, et panustada tervislikku eluviisi, hoida park korras ja kõik, kes tulevad seda külastama, võiksid rõõmu tunda kaunist keskkonnast.

Kui vajaminev summa kokku kogutud, saadame teele kingitused. Lisaks jäädvustame kõigi lahkete annetajate loal nende nimed oma noortekroonika 2021 fotoraamatusse, mida antakse välja igal aastal kahes eksemplaris, millest üks jääb noortekeskusesse ja teine läheb Mõisaküla muuseumile.

Oleme väga uhked oma disc-golfi pargi üle ja tahame, et sinagi saad osa sellest!

NB! Meie tegemisi näed FB-s Mõisaküla Discgolf park ja Mõisaküla Disc-Golfi rada
 

Kingitused:
 


Võtmehoidja
 


Käsitööküünal
 


Kinkekomplekt "Mulgi-Mõisa Mesi"