Kaupo Kikkase raamat "Sisekosmos"Kasutaja  Kaupo Kikkas projekt kategoorias Trükis

Hea Hooandja

SISEKOSMOS on minu uus raamat ja kunstiprojekt, millega olen töötanud alates 2018 aastast. Projekt kulmineerub raamatu ja näitusega Fotografiskas.

RAAMAT sisaldab lisaks minule kaheksa autori töid, kes tulid kaasa minu müstilisele rännakule Sisekosmosesse. Helilooja, kunstiteadlane, poeet ja kirjanikud. Jan Kaus, Ester Urbala, Scott Diel, Mareli Reinhold, Neeme Raud, Johanna Kärkäinnen, Sven Sosnitski ning Peeter Sauter. Tulemuseks on kõrgkvaliteedis kõvakaaneline raamat, kus on 140 lehelkülge elamusi, mis sisaldavad fotot, sõna ja heli. Raamatu kujundab Kaire van der Toorn-Guthan

KINGITUSTEKS hooandjatele on raamatud, kutsed näituse avamisele ning minu originaalteosed. Kõik kingitused antakse üle või saadetakse pakiautomaati veebruaris 2022 koos näituse avamisega. Kui keegi soovib toetades omandatavat raamatut või teost pühadeks kinkida, siis on võimalik toetajal saada sellekohane digitaalne kinkekaart. Sellest soovist kirjuta pärast toetuse tegemist kaupokikkas@gmail.com. Kõik toetajad märgitakse ära ka raamatus.
 


 

TOETUS katab ära raamatu trükkimise, kujundamise, tõlkimise, toimetamise ning kirjanike honorarid.

Aitäh!
Kaupo
 

"Pole mõtet küsida, millest sai ime alguse, sest kõik sai alguse imest; ime ruumala kattub maailma omaga.

Küsida ime järele on nagu küsida, kumb oli enne: kas joon või ring, kas tuli või jää. See, mis ühes kohas sulab, osutub teises kohas läbistamatuks.
Kõik, mis on maailmas, on ime, kuigi mitte imega identne – iga üksik asi kaldub imest eemale.

Aga seegi on osa ime aina korduvast nähtamatusest, selle aina hargnevatest kaartest."

-Jan Kaus
 

Sarnased projektid

Aitame Urho Kaleva Kekkoneni pronkskuju Käärikule

  • 72%kogutud
  • 4684€toetatud
  • 32 päeva veel