Multifunktsionaalne kott SOLUNAKasutaja  Karin Terasmaa projekt kategoorias Disain

SOLUNA on multifunktsionaalne kott igaks olukorraks - nii päeval kui õhtul. Sellele viitab ka meie kahest sõnast koosnev brändi nimi: sol (päike) ja luna (kuu).

Tänapäevane elustiil on kiire ning nõuab paindlikkust, SOLUNA on mõeldud kaasaegsele inimesele, kes väärtustab funktsionaalsust ning jätkusuutlikku disaini.

SOLUNA asutajad on kolm aktiivset naist, kes nagu enamus meist, kannab igapäevaselt endaga kaasas nii sülearvutit kui ka käekotti. Sellepärast otsustasime disainida funktsionaalse koti, mida on võimalik kohandada vastavalt vajadusele.

Seljakott/õlakott, kuhu mahub kõik vajalik, ka sülearvuti, ning väike eemaldatav käekott, mida saab vajadusel kanda ka suurest kotist eraldi.

Soluna kott erinevate kandmisviisidega:
 


 

Meie esimese koti prototüüp, mille disaini detailide kallal veel töötame, et lõpptulemus oleks veelgi kasutajasõbralikum ja funktsionaalsem.
 


 


 

Me väärtustame jätkusuutlikku disaini ning oleme võtnud selle oma brändi südameasjaks. Meie kotid on valmistatud ringmajanduse põhimõttel, kasutades erinevaid tootmise ülejääke naturaalsest nahast.
 


Valge naha ülejääk
 


Pruuni naha ülejääk

Videol ja fotomaterjalidel olev esimene illustreeriv prototüüp on tehtud kunstnahast ning meie Hooandja projekti eesmärk on koguda rahastust esimese seeria tootmiseks, mida loodame klientideni tuua kevadeks. Kõigile toetajatele anname meili teel teada meie esimese partii valmimisest. Hindame väga teie tagasisidet meie tootele. (meie email: karin.terasmaa@gmail.com)


 

Meie kontaktid:
solunainformation@gmail.com
www.soluna.webflow.io

Sarnased projektid

ERKI Moeshow 2022

  • 0%kogutud
  • 0€toetatud
  • 23 päeva veel