Spordi- ja meelelahutusfestival Selja Korvpallilahing 2014Kasutaja  Mairo Leesar projekt kategoorias Kodanikualgatus

Mängi videot

Selja Korvpallilahing 2014 näol on tegemist 3ndat aastat toimuva ning juba traditsiooniks saanud spordi- ja meelelahutusfestivaliga Selja külas, Tori vallas, Pärnumaal.

Antud ettevõtmisega püüame elavdada meie külaelu ning pakkuda kohalikele meie valla elanikele ja loomulikult ka huvilistele väljaspoolt võimalus sisustada üks lahe suvepäev järgmiste tegevustega:

15. juunil toimub terve päeva vältel äsja valmis saanud Selja korvpalliväljakul pinget-pakkuv 3vs3 tänavakorvpallivõistlus, millest saavad osa võtta kõik eelnevalt end registreerunud võistkonnad ning vanust ja sugu ei küsita. Mängida saavad kõik!

Pärast tänavakorvpalli toimub samal platsil täpsusviskemäng “Snaiper”, millest saavad samamoodi osa võtta kõik, kes vähegi soovivad.

Traditsiooniliselt toimub pärast korvpallimänge vinge järelpidu - püstitame palliplatsi kõrvale suure kontserlava ning kõikidele ürituse külastajatele pakuvad muusikalist elamust hetkel kõige aktuaalsemad bändid Pärnumaalt.

Eelnevad aastad on näidanud, et huvi selle sündmuse vastu meie kogukonnas kasvab jõudsalt - inimestele meeldib mõte, et ka nende väikeses külas toimub midagi huvitavat ning neil on võimalus sellest osa võtta. Samamoodi tulevad ka teised huvilised väljaspoolt Tori valda üritusest osa saama ning sellega omakorda rikastavad meie kohalikku kultuurielu.

Nagu iga ettevõtmisega, püüame ka meie enda sündmust iga aastaga järjest paremini korraldada.

Paraku tähendab see ka seda, et suurenevad ürituse organiseerimisega seotud rahalised väljaminekud.

Korvpallilahingu oleme siiamaani inimesteni toonud koostöös Tori vallavalitsusega ning nõu ja jõuga on abiks olnud ka kohalikud ettevõtted.

Nüüdsest on võimalik läbi Hooandja panna panus ürituse kordaminekuks ka Sinul!

Usume tugevalt, et traditisooni elushoidmine hoiab elujõulisena ka meie küla.

Lisainformatsioon ürituse kohta : www.facebook.com/seljakorvpallilahing

Sarnased projektid

Uued kardid noortele autosportlastele

  • 56%kogutud
  • 2805€toetatud
  • 46 päeva veel