Keskkonnasõbraliku kudumibrändi Story of Afterlife näituseprojektKasutaja  Kaari Reimand projekt kategoorias Disain

 

Tere! Kutsun Sind hoogu andma Story of Afterlife (SOA) kudumibrändi uuele kollektsioonile "Exposé" ning seda tutvustavale fotonäitusele.
Taaskasutatud materjalidest valmistatud kudumite idee sündis mõned aastad tagasi ühel taaskasutusmoe teemalisel konkursil, kuhu valmistasin esimese toote prototüübi. Tekkis mõte luua selle kõrvale ka terve kollektsioon, et osaleda moeetendusel Mood Performance Tants. Idee võeti soojalt vastu ja see andis julgust tekkinud kontseptsiooniga edasi liikuda. Esimesest kampsunist alates olen end sel teemal harinud, arendanud ja loominguliselt rakendanud.
 
Võib väita, et Story of Afterlife on saanud mu enese osaks ning kindlaks väljenduseks. See peegeldab minu väärtushinnanguid ja soove ning ei otsi lihtsat heakskiitu. Küll aga tunnen huvi iga kliendi vastu, kes Afterlife kampsuni on endale valinud, nagu võimalik hingesugulane annaks endast märku.
Kõigest sellest on välja kujunenud ja omakorda inspireeritud Story of Afterlife´i viimane kollektsioon "Exposé" ja samanimeline fotonäitus, mida kirjeldatud allpool. 
Aitäh, et leidsid aega projektiga tutvuda ning loodan, et leiame ühisosa, kuidas saaksid aidata seda ellu viia. 
 
Kaari Reimand, Story of Afterlife brändi looja ja disainer.

Story of Afterlife on uus ja alles oma tee alguses seisev rõivabränd, kus kohtuvad loodussõbralikkus, põnevad värvid ning mustrid ja minimalistlikud lõiked. 

Meid inspireerib võimalus luua positiivset väärtust ja aidata oma toodete näol täita klientide unistusi ning astuda väikseid samme kujundamaks just sellist maailma, kus ise elada soovime. 
Koostöös Uuskasutuskeskusega taaskasutame tarbimisahelas seisma jäänud kampsuneid, selleks et luua uusi ja unikaalseid Story of Afterlife kudumeid.
 
Antoniuse moeetendusel, 9. juunil esitleme oma uut kudumikollektsiooni “Exposé”. Hooandjate abiga loodame, et meie kudumid jõuaksid augustiks ka poelettidele ning saaksime kogu projektist kokku panna ühe põneva näituse ja inspiratsioonimärkmiku.
 
“Exposé” on kollektsioon, mis on inspireeritud sidemest, mis tekib naise ja mõne tema jaoks erilise rõiva vahel. Selleks, et alustada dialoogi kandja ja rõiva vahel oleme algatanud eksperimendi, kus testime Story of Afterlife kampsuneid 12’ne inspireeriva naise seljas ning uurime, kuidas nad ennast seal juures tunnevad ning mis on see salapärane miski, mis paneb naise mõnda rõivasse armuma ja võimaldab sellest mitte tüdineda.
 

Kingitusena jagatav talisman.

Kingitusena jagatav pross. 

Hooandjate abi soovime kasutada järgmiselt:
 
- Teostame tootearendust, selleks et luua just teie jaoks kõige mugavama ning ilusama disainikeelega kampsuneid ning leida viise, kuidas toota siia maailma juurde uusi esemeid, nii et tootmine oleks võimalikult keskkonnasõbralik ning ärakasutatud saaks võimalikult suur osa taaskasutatavast materjalist.
 
- Katame osaliselt “Exposé” kollektsiooni tootmisekulud, nii et kollektsioon jõuaks moelavalt müügile ka kauplustesse ja teie riidekappidesse.
 
- Jäädvustame kogu eksperimendi talendika fotograafi Julia Shashkina abiga ning paneme sellest kokku näituse. Näitusele jõuavad fotod ja tekstid, milles selgub kuidas kantav riideese loob piiri välismaailma ja intiimse sfääri vahele. Kuidas kapiukse avamine võib ühtaaegu kanda tagasi nii melanhoolsetesse mälestustesse kui ka olla esimeseks sammuks uute seikluste suunal. Kuidas rõivastel on eriline võime panna naist tundma  õrna, sensuaalse või hoopiski vapra ning võitmatuna. Kutsume kõiki Hooandjaid näituse avamisele! Näitus toimub augustis Tartu Loomemajanduskeskuses.
 
- Koostame ja trükime “Exposé” kollektsioonist  inspireeritud taaskasutatud materjalist märkmiku. Märkmikust leiate inspiratsiooniks mõtteid ja soovitusi taaskasutuse, stiili, ilu ning sensuaalsuse teemadel ja kaasa arutlemiseks ka teemakohaseid küsimustikke. Ühtlasi on märkmik suurepäraseks seikluskaaslaseks, kuhu kirja panna oma pööraseimad unistused, suurimad salasoovid ja ilusad mõtted.
 
Projekt etappidena: tootearendus, toode, näitus, inspiratsioonimärkmik, kingitused
 
 
Toeta projekti kui elad kaasa taaskasutusele moeloomingus ning soovid sel teemal kaasa mõelda ning oma panust anda! Aitäh!
 
Kõikide Hooandjatega võtame personaalselt ühendust projekti eduka lõppemise järel.
Tel: +372 53 44 75 88
Video: Janar Hakk, Anna Rosalie Uudre, Uku Pira
Tantsija: Eline Selgis
Fotod: Liisi Viiding, Viivi Järve, Kaisa Reimand

 

 
  • 86 hooandjat
  • 4240€kogutud 4000€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 15.Jul.2017