Suur Päkapikuraamat uustrükkKasutaja  Bigup OÜ projekt kategoorias Trükis

TERE!

Tere, armas hooandja ja raamatusõber!

Valmimas on uustrükk/ uus väljaanne päkapikunduse tähtteosest "Suur Päkapikuraamat". Wil Huygen'i tekste täiustavad Rien Poortvliet'i imeilusad illustratsioonid. 
 

       
 

KUIDAS SEE MÕTE TULI?

Juba mitu mitu aastat olen oodanud, et tuleks uuesti müüki üks minu ammune lapsepõlve lemmikteos "Suur päkapikuraamat". Märkasin oma otsinguil, et seda raamatut ei otsi ainult mina. Ostukuulutusi ja soove sotsiaalmeedias oli omajagu. Kuna raamatut pole väga pikka aega Eestis trükitud, otsustasin selle enda kanda võtta. Hollandi kirjastus on samuti elevil, et üle nii pika aja keegi Eestis seda välja anda soovib.
 


 

Raamatus kirjutatakse üksipulgi lahti päkapikkude ajalugu muinasajast tänapäevani. On välja toodud liigid, levialad, kehaehitus (siseelunditest kuni laste saamiseni). Kas te teadsite, et soolestiku kogupikkus on päkapikkudel suurem kui inimesel, kuna nad ei söö liha ja on ülimalt tervislikud? See on kohe nii teaduslik, et hakka või isegi uskuma.

Lapsena pole ma sellele raamatule tuginedes isegi küsimust tõstatanud, kas päkapikud olemas on. Aitame üheskoos seda killukest jõulumaagiat jagada ka uue generatsiooniga.


 

MIDA ME TEEME KOGUTUD SUMMAGA?

Hooandjas kogutud raha läheb välisõiguste omandamiseks. Osaliselt kaetakse ka tõlkimisega seotud kulud.
 


 

MILLAL RAAMAT VALMIS SAAB?

Kui raamatule saab hoog sisse antud, siis ilmub raamat sügise teises pooles ja on vahvaks kingituseks jõuludeks. Tegu on eestikeelse, 212 leheküljelise ning suure kõvakaanelise raamatuga. Ja ega nüüd polegi muud, kui hoogu andma, kuna raamatuid tuleb piiratud koguses.

NB! Asutused ja firmad, kes soovivad jõuluseks seda raamatut. Võite edastada oma soovid ja kogused meilile: bigup.eesti@gmail.com

Siis oskan trükkimisel koguseid arvestada ning saab kindel olla, et kõik soovijad saavad.