Suuremõisa lossipäevad 2022 HiiumaalKasutaja  MTÜ Suuremõisa Loss projekt kategoorias Sündmus

1.–3. juulil toimuvad Hiiumaal Suuremõisa lossipäevad! Kas Sa oled Suuremõisas käinud? Siin asub imekaunis barokkloss ja selles tegutseb meie oma ja armas Hiiumaa ametikool! Tähistame sel aastal koos kahte suurt sünnipäeva – loss saab 250- ja ametikool 45-aastaseks. Sel puhul avame oma uksed ja kutsume kogu Eesti külla, et koos pidada selle suve lõbusaim pidu.
 


Foto: Merilin Kaustel-Lehemets
 

Festivali mõõtu üritus tõmbab Hiiumaa ühele väärikamale turismiobjektile vajalikku tähelepanu ja sellest võiks saada iga-aastane traditsioon. Kinnitagem Suuremõisa kindlamalt Eesti kultuurikaardile!

Hiiumaa ametikooli populaarsus on tõestus selle kohta, et kutseoskus on ihaldusväärne ja et merereis ei ole unistuste täideviimisel takistuseks. Ootame lossipäevadele kõiki neid, kes Suuremõisas kunagi õppinud või õpetanud. Muuhulgas on meil plaan panna alus Hiiumaa ametikooli vilistlaskogule. Nii et tule kohale!
 


Foto: Merilin Kaustel-Lehemets
 

Lossipäevade kava on mitmekesine. Pakume Sulle nii vaimu- kui ihutoitu, palju muusikat ja lossimaagiat. Tule koos pere või sõpradega – tegevust jätkub ka lastele. Lossipäevade täpse kava leiad Suuremõisa lossi kodulehelt.

Idee algatajatel – MTÜ Suuremõisa Lossil ja Hiiumaa ametikoolil – on ürituste korraldamises pikaaegne kogemus. Korraldustiim teeb oma tööd kirglikult ja ürituse toimumise päevadel on kaasatud veel suurem hulk vabatahtlikke.
 


Ansambel Regatt
 

Oleme saanud toetust korraldamiseks, teavitamiseks, lava püstipanekuks, heli- ja valgustehnikaks, kohtumisteks kirjanikega, kohalugude õhtu, mälumängu ja näituse korraldamiseks ning meil on olemas sarmikas päevajuht.

Eesmärk on koguda Hooandjas 2250€. See toetus aitab meil tagada ürituse turvalisuse ja puhtuse, pakkuda vabatahtlikele kosutava kõhutäie suppi ning katta veel puuduolevaid korralduskulusid.
 


Hiiumaa Ametikooli Bänd
 

Koos Hooandja panusega saame korraldada unustamatud lossipäevad, mis toovad rõõmu Sulle, Sinu perele ja sõpradele, lossirahvale, Hiiumaa ametikoolile, Suuremõisa elanikele ja kogu Hiiumaale!

Hea hooandja, oleme südamest tänulikud, et soovid väärtustada imeilusat barokklossi ja Hiiumaa ägedaimat ametikooli! Oleme kokku pannud kingipaketid lossipäevade pääsetest ja giidituuriga ühinemise võimalusest kuni mereseikluseni. Ja kes mõtleb suurelt ja plaanib kaugemale, saab privaattuuri või vahva täienduskursuse – soovi korral koos sõpradega. Lossipäevadega seotud kingitused saab kätte kohapeal piletimüügiletist, teiste kingituste osas võtame kõikide toetajatega isiklikult ühendust hiljemalt 14 päeva jooksul pärast lossipäevade toimumist.

Kohtumiseni Suuremõisas!

Jälgi meie tegemisi Suuremõisa lossipäevade kodulehel ja Facebookis.

Videoklipis kasutatud Kaja Hiis-Rinne fotosid.
 


Foto: Kaja Hiis-Rinne

  • 21 hooandjat
  • 616€kogutud 2250€ eesmärgist

Lõppenud

See projekt ei kogunud vajaminevat summat ja lõppes 26.Jun.2022

Sarnased projektid

Pelgulinna Pidu ja Avatud Hoovid 25. ja 26. mai 2024

  • 46%kogutud
  • 750€toetatud
  • 14 päeva veel

Eesti väikseim kultuurifestival RuhnuRahu 2024

  • 99%kogutud
  • 2988€toetatud
  • 7 päeva veel