Suvine lustikava Juunituur 2015Kasutaja  MTÜ Must Kast projekt kategoorias Teater

Mängi videot

Tere, kallid Hooandjad!

Meie oleme Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakonna teatrikunsti eriala 10. lend ehk teater Must Kast. Me lõpetame kooli sellel kevadel ja tahame veel enne lõpetamist korda saata midagi suurejoonelist, mis paneks meid endid proovile ning mis oleks ühtlasi tänuavaldus meie peredele, sünnikohtadele ja publikule  – neile, kelleta praegu ei oleks ei kümnendat lendu ega Musta Kastigi.

Õppimine teatrikoolis ja üleüldse teatri tegemine on enamasti ümbritsetud saladuselooriga. 4 aastat oleme me olnud oma perede ja sõprade jaoks kadunud ning „näitlema õppinud“. Mida see tähendab? Kuidas see käib? Kas meil normaalseid õppeaineid ka on? Nendele küsimustele ei oska me veel isegi praegu vastata. Küll aga näeme me juba nüüd selja taha vaadates, et kogu see protsess on oma intensiivsuses  olnud väga töine, ent samuti väga naljakas. Tundub, et sellest kogemusest võiksid lisaks meile õppida ning rõõmu saada ka teised inimesed. Selle väljundiks võikski olla Juunituur 2015.

Juunituur 2015 on humoorikas võtmes lavastus, mis koosneb nelja aasta jooksul etendatud lühinumbritest ning tagasivaateliselt tekkinud arusaamast selle kohta, kuidas neid tänases päevas mõtestada. Usume, et selline ülevaade võib kõnetada igaüht, kes kunagi on oma unistuse nimel tööd teinud, sealjuures teadmata, mida täpselt on vaja teha.

Oma lavastust on meil plaanis mängida 12.-18. juunil üheteistkümnes etenduskohas üle Eesti: Rõuges, Tartus, Paides, Rakveres, Märjamaal, Keilas, Hiiumaal, Haapsalus, Tallinnas, Mõisakülas ja Viljandis. Mõistagi eeldab säärane ringreis ka teatavaid kulutusi transpordi, heli- ja valgustehnika, üüripindade rendi, majutuse ning palju muu peale.

Teie abiga saame enda tuuribussile hoo sisse ning kihutame läbi prooviperioodi juunikuusse teiega kohtuma. Näeme siis, kui ööd on juba peaaegu olematud!

Iga hooguandva toetusega teenid mõnusa kingituse ja avaldame Sinu nime tänutahvlil FBs ja Musta Kasti kodulehel!

Albumite valik:
3x Laura Junson & The Jeth
3x Trad.Attack EP
3x Rüüt "Maasikille"
5x VKA muusikakogumik (mälupulk koos TÜ VKA muusikute loominguga)
10x Lastelauluplaat “Lood plaadi pealt”

 

Juunituur 2015

Laval: Birgit Landberg, Laura Niils, Kaija M Kalvet, Jaanika Tammaru, Liina Leinberg, Fatme Helge Leevald, Märt Koik, Rauno Polman, Kaarel Targo, Silver Kaljula, Lauri Mäesepp, Mihkel Kallaste, Lennart Peep, Sander Rebane, Karl Edgar Tammi, Kristo Veinberg ja Kristjan Lüüs.

Vaata ka: http://www.teatermustkast.ee/

Täname: Imbi Türk, Helena Tamm, Ade Piht, Kalju Komissarov, Tauno Uibo, Pille Kannimäe, TÜ VKA ning KÕIK HOOANDJAD!

  • 124 hooandjat
  • 2398€kogutud 2000€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 06.May.2015

Sarnased projektid

"Miljard aastat enne maailmalõppu" Tormi Torop diplomilavastus

  • 0%kogutud
  • 0€toetatud
  • 28 päeva veel