Taevastiiva vaimse abi keskuse rajamine LoodusesseKasutaja  Maria Katariina Kuusing projekt kategoorias Kodanikualgatus

Oleme ema ja tütar, natuke hullud ja unistame suurelt! Võtame ka suurelt ette, sest hulljulgete päralt on maailm. Vaid julgus ja suur tahe on meie meelest need, mille abil saame muuta maailma paremaks paigaks.

Oleme seda tänaseks püüdnud teha inimene inimese haaval juba ligi 10 aastat, aidates leida kaduma läinud sisemist jõudu, hingerahu või elurõõmu, milleta inimkond lihtsalt närbuks.

Arvame, et oleme hästi hakkama saanud, sest meie üritustele, seminaridele, koolitustele, töötubadesse, retriitidele, laagritesse tuleb aina rohkem inimesi, kes on jõudnud meieni läbi abi saanud inimeste. Maria kirjutatud raamatuid loevad tuhanded inimesed ning oma igapäeva tööd tehes näeme, et vajadus enesetervendamise ja enda vaimse poole eest hoolitsemiseks kasvab tänapäeva ühiskonnas ülemaailma järjest suuremaks.

Oleme loonud Tallinna vanalinnas teraapia- ja vaimse abi keskuse, kus meie loodud meeskonnas pakub veel oma teraapilisi teenuseid 8 inimest. Koondanud enda ümber siirad ja südamlikud inimesed, kellel sama mõttelaad ja eesmärk.

Nüüdseks oleme otsustanud astuda suure sammu edasi ning luua tänapäevase ja eksklusiivse keskuse loodusesse, kuhu saaksime luua just oma energia ja mõnusa olemise külalistele, kes soovivad ja vajavad hingekosutust või leida uue teeotsa edasi liikumiseks.

Siit meie soov ja lootus leida finantsilist toetust selle eesmärgi elluviimiseks. Oma kogutud vahenditega oleme soetanud maja ja maatüki. Kuid see vajab lisafinantseeringuid selle korrastamiseks ja mugavaks muutmiseks.

Teie toetusega kogutud rahaga saame välja ehitada sanitaarruumid, mis hetkel täielikult puuduvad. Köögi ja söögitoa, kus pakkuda ka kehale kosutust.

Loodame, et selle lühikese kirjaga suutsime veidigi anda edasi meie suure unistuse tähtsust ja tekitada soovi kaasa aidata.

Oleme ääretult tänulikud iga abi eest ja usume, et elu tasub selle eest Teile kümnekordselt!

Kui Teil on meile küsimusi antud projekti kohta, oleme meeleldi valmis tutvustama teile veel täpsemalt oma ideed, eesmärki, meeskonda ja varasemaid kogemusi!

Meie kohta saate lugeda SIIT ja SIIT.

Artikkel lugemiseks SIIN

Meie koduleht.

Facebookis leiab meie lehed:
Igapäevane maagia
Energeetiline korrastamine
Teadvusteraapia keskus

Kristiina ja Maria Katariina Kuusing

 • 7 hooandjat
 • 487€kogutud 10000€ eesmärgist

Lõppenud

See projekt ei kogunud vajaminevat summat ja lõppes 11.Aug.2020

Sarnased projektid

Setomaal asuva Pikalombi loodusraja Kuresoo laudtee taastamine

 • 24%kogutud
 • 1408€toetatud
 • 41 päeva veel

Palverännutee interaktiivseks

 • 67%kogutud
 • 3345€toetatud
 • 31 päeva veel

REBASESAAR ELUSTIILISALONGI JUUKSURI- JA RÄNNAKUBUSS

 • 73%kogutud
 • 4894€toetatud
 • 20 päeva veel