Merit Üksvärava esikraamatu "Taheva mõisa saladus" väljaandmineKasutaja  Merit Üksvärav projekt kategoorias Trükis

Hei

Mina olen Merit Üksvärav. Olen 21-aastane, töötan lapsehoidjana ja kirjutan lugusid, mida olen ka internetis varasemalt avaldanud.

Küll aga on mul ammune unistus - anda välja oma raamat. Koolis avaldasin ma loovtöö ja uurimistöö raames kaheksandas ja üheteistkümnendas klassis kaks käsikirja, millest üks oli "Taheva mõisa saladus". Õpetajatelt sain väga palju positiivset tagasisidet. Aastaid tagasi avaldasin oma lugusid ka Instagramis. Sain üllatavalt palju kommentaare ja inimestele meeldis, mida ma kirjutasin.

Lisaks Instagramile olen avaldanud oma lugusid ka Wattpadis. Olen ühtlasi ka Eesti Wattpaderite kokkutuleku üks korraldajatest, mis aitab kaasa noorte kirjanduse levimisele. Sealt on alguse saanud nii mitmedki populaarsed teosed, mis rikastavad eesti kirjandust.

Teose kirjutamist alustasin juba kolmeteistkümneselt ehk 8 aastat tagasi. Nüüd on see täies mahus valmis, kuid selleks, et inimesed seda lugeda saaksid, on vaja veel tööd selle kallal teha. Selleks palun ma, armas hooandja, Sinu toetust! Hooandja kaudu kogutud toetus katab toimetamise, kujundamise, trükikoja ja ka auhindade summa. Kokkuvõttes kogu raamatu ilmumise. Kui kõik plaanipäraselt läheb ja õnnestub, ilmub raamat juba sügisel.
 


 

Kaanepildi (mis praegu on vaid visuaalne) kujundas minu õde. Arvatavasti pole see veel lõplik.

Olen siiralt tänulik igale toetajale, kes annab hoogu minu esmase raamatu väljaandmisele. Sinu toetus saab tasustatud. Igale toetajale on mul välja pandud auhind, keegi ilma ei jää :)

  • 47 hooandjat
  • 1575€kogutud 2300€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 13.Jul.2022

Sarnased projektid

Mia Marta ja Mõnus Maa

  • 10%kogutud
  • 95€toetatud
  • 49 päeva veel