Tamme kooli mänguväljaku muutmine ohutumaksKasutaja  Alari Avamägi projekt kategoorias Haridus

LÜHITUTVUSTUS JA EESMÄRK

Tartu Tamme koolis kasvab õpilaste arv ülikiiresti, mistõttu on hädasti juurde tarvis ruumi, kus kehalise kasvatuse ja aktiivseid vahetunde läbi viia. Õppetöö sujuvaks korraldamiseks on see praegu arusaadavalt keeruline. On ohutum, kui noored õpilased püsivad kooli läheduses.

Projekti eesmärk on paigaldada Tamme Kooli õuealal paiknevale mänguväljakule pehme kummipurukate. See loob laiemad kasutusvõimalused erinevateks spordi- ja mängutegevusteks ja sobib ideaalselt kehalise kasvatuse tundide ja aktiivsete vahetundide läbiviimiseks. Turvaline ja sobiliku kattega mänguväljak loob õpilastele ja kohalikule kogukonnale juurde aktiivseks liikumiseks obligatoorsed tingimused. Projekt aitab mitmekesistada õppetegevust ja motiveerib kõiki rohkem liikuma.
 

TULEMUS

Projekti teostumisel sobib mänguala ideaalselt kehalise kasvatuse tundide ja aktiivsete vahetundide läbiviimiseks. Turvaline ja sobilik spetsiaalse kattega mänguväljak loob lastele ja kogukonnale juurde aktiivseks liikumiseks paremaid tingimusi. See pakub suurepärast võimalust kõigile aktiivselt vaba aega veeta.
 


 

TOETUS

Projekti teostumisesse on juba panustanud Tamme Kool koos aktiivsete lastevanematega ja hoolekogu. Eesmärk on üheskoos mitmekesistada laste õppekeskkonda ja arendada kogukonda. Projekti teostamine on planeeritud etappide kaupa, vastavalt planeerimistöödele ja kogunenud ressurssidele. Esimese etapp on planeeritud teostada enne uue õppeaasta algust 2018. aastal.

Plaanime teostada ise võimalikult palju, kuid kogu projekti eelarve on ainult üksi finantseerimiseks liiga kõrge. Iga toetussumma kasutatakse ära. Kui Hooandja kaudu soovitud summat ei kogune, siis kogutakse sellele lisavahendeid alternatiivsete finantseerimisallikate kaudu, et viia projekt lõpuni. Toetajatega võetakse ühendust, vajadusel ka projekti realiseerumise kohta info andmiseks, ja selgitatakse, kuidas auhinnad kätte saadakse ning nende panus jäädvustatakse. Iga toetus on teretulnud ja vajalik, sest väike on kokku suur!

Sarnased projektid

Ind on minu hingelind

  • 1%kogutud
  • 34€toetatud
  • 39 päeva veel