Tantsimine ratastelKasutaja  MTÜ BeU CHARITABLE FOUNDATION projekt kategoorias Sport

Masha ja Matvei. Tavalised, kuid erilised lapsed. Füüsiliste erivajadustega lapsed, kuid erilise elukire, fantastilise elujõu ja usuga oma jõududesse, lapsed-inspireerijad. Nad inspireerivad mitte ainult teineteist ja oma vanemaid, vaid endile teadmata ka kõiki, kes on neid näinud või neist kuulnud. Kokkupuude nende elu ja loominguga inspireerib kõiki nende ümber.

Lapsed tegelevad sporttantsudega ratastoolides ja osalevad ka võistlustel. Masha ja Matvei ei saa iseseisvalt liikuda, kuid tantsivad fantastiliselt ning vallutavad oma energiaga inimeste südameid võistlustel  ja festivalidel.

Aasta 2017 oli väga edukas meie väikeste superkangelaste jaoks. Oktoobris esinesid nad oma kodulinnas Narvas, aga juba novembris osalesid festivalil Sankt-Peterburis. 

2018 aastal tuleb Matveil ja Mashal järgmine samm - ettevalmistus ja osalemine Kontinentide Karikal, mis samuti toimub Sankt-Peterburis.

Treeningud toimuvad Eestis Narvas, aga treenerid tulevad meie kangelaste juurde Sankt-Peterburist. Rahaliselt toetades Mashat ja Matveid, aitate ka Teie neid nende suure unistuse elluviimisel.

Kogutud raha läheb Kontinentide Karikaks ettevalmistamise ja osalemise kulude katteks.
 

MTÜ BeU CHARITABLE FOUNDATION

Asutaja ja vabatahtlik
Vladislav Loginov
beusuperhumans@gmail.com
 


 

Sarnased projektid

Oma pesa

  • 22%kogutud
  • 880€toetatud
  • 21 päeva veel