Tantsimine ratastelKasutaja  MTÜ BeU CHARITABLE FOUNDATION projekt kategoorias Sport

Täname kõiki, kes aitasid Mašal ja Matveil leida rahastust nende treeninguteks. Nende suureks eesmärgiks on võtta osa Kontinentide karikavõistlustest 2018 aastal. Oleme otsustanud jaotada suurema eesmärgi mitmeks väiksemaks, et saada parem ülevaade hetkeolukorrast. Selleks jagasime ka rahastamise protsessi kolme etappi.

Esimene etapp oli leida rahastust treeninguteks koos treeneriga ja kostüümide õmblemiseks. Selleks oli vaja koguda 2100 eurot. Tänu teie toetusele, oleme selle summa leidnud. Praeguseks treenivad Maša ja Matvei regulaarselt koos treeneriga. Nad võtavad osa üritusest NOLIMIT DANCE BATTLE, mis toimub 19 mail. Antud üritus on osa ettevalmistusest Kontinentide karikaks.

Nüüd alustame rahastuse teise etapiga. Teise etapi eesmärk on leida raha spordi-ratastoolide jaoks, mida läheb vaja võistlusteks ning mis annaksid Mašale ja Matveile võimaluse teha kõrgema tasemega esitus. Ratastoolide hinnaks on
2500 eurot.

Suur tänu toetuse eest!

Tulge vaatama Maša ja Matvei esinemist üritusel NOLIMIT DANCE BATTLE 19 mail. Kõik, kes panustasid Maša ja Matvei unistuse täitumisse, saavad tasuta sissepääsu.
 


Masha ja Matvei.

Tavalised, kuid erilised lapsed. Füüsiliste erivajadustega lapsed, kuid erilise elukire, fantastilise elujõu ja usuga oma jõududesse, lapsed-inspireerijad. Nad inspireerivad mitte ainult teineteist ja oma vanemaid, vaid endile teadmata ka kõiki, kes on neid näinud või neist kuulnud. Kokkupuude nende elu ja loominguga inspireerib kõiki nende ümber.

Lapsed tegelevad sporttantsudega ratastoolides ja osalevad ka võistlustel. Masha ja Matvei ei saa iseseisvalt liikuda, kuid tantsivad fantastiliselt ning vallutavad oma energiaga inimeste südameid võistlustel  ja festivalidel.

Aasta 2017 oli väga edukas meie väikeste superkangelaste jaoks. Oktoobris esinesid nad oma kodulinnas Narvas, aga juba novembris osalesid festivalil Sankt-Peterburis. 

2018 aastal tuleb Matveil ja Mashal järgmine samm - ettevalmistus ja osalemine Kontinentide Karikal, mis samuti toimub Sankt-Peterburis.

Treeningud toimuvad Eestis Narvas, aga treenerid tulevad meie kangelaste juurde Sankt-Peterburist. Rahaliselt toetades Mashat ja Matveid, aitate ka Teie neid nende suure unistuse elluviimisel.

Kogutud raha läheb Kontinentide Karikaks ettevalmistamise ja osalemise kulude katteks.
 

MTÜ BeU CHARITABLE FOUNDATION

Asutaja ja vabatahtlik
Vladislav Loginov
beusuperhumans@gmail.com
 


 

Sarnased projektid

LASTE OMA SPORDI AABITS

  • 9%kogutud
  • 646€toetatud
  • 48 päeva veel

Kiire kardisportlane Mia vajab teie toetust!

  • 1%kogutud
  • 10€toetatud
  • 46 päeva veel

Õhuakrobaatika kõrgustesse

  • 4%kogutud
  • 220€toetatud
  • 47 päeva veel