Tantsuansambli Tuisuline 65. juubelikontsertKasutaja  Hannele Känd projekt kategoorias Sündmus

Rahvatantsuansambel Tuisuline tähistab lähikuudel oma 65. hooaega. 1951. aastast alates on osaletud kõikidel vabariiklikel suurpidudel, esinetud pea kõikjal Eestis ning külastatud erinevaid välisriike. Tuisulise ridadest on läbi käinud sadu Eesti inimesi. 
 
Tantsimine pakub Tuisulistele rõõmsat meelt, suurepärast seltskonda ning säravaid esitusi kõigile rahvatantsuhuvilistele. 
 
Tuisulise ansamblis tegutseb kaks segarühma (algajad ja põhirühm), kaks naisrühma ning lasterühm. Ansambli juhtideks on aastate jooksul olnud nimekad rahvatantsutegelased, näiteks Salme ja Ott Valgemäe ja Ilma Adamson. Endiste tantsijate initsiatiivil ärkas ansambel taas elule 2010. aastal ning tegutseb nüüd taas „täisvõimsusel“. Alates 2012. aastast on ansambli juht  Monika Tomingas. Viimase aja suurim saavutus on XIX laulu- ja tantsupeo „Puudutus“ kümne parima D-segarühma hulka jõudmine.
 
65. hooaja tähistamise tippsündmus on 13. veebruaril toimuv juubelikontsert „Tuisates läbi aja“ Salme Kultuurikeskuses, kus astuvad üles kõik rühmad kahevaatuselises kontsert-lavastuses.
 
Meie liikmed on nii hingelt kui materiaalselt ansambli tegemiste taga ning valmis ise palju panustama, kuid pisut lisahoogu annab Tuisulisele veelgi enam jõudu juurde. Hooandjate toetuse abil on Tuisulise kontserdi korraldamine palju-palju lihtsam.
 
Vaata ka: meie Youtube'i kanalist videosid, tutvu Facebooki lehe ja kodulehega.