Tantsukool TantsutsoonKasutaja  Egely Sarv projekt kategoorias Haridus

Minu unistus on lõpuks täide minemas! Uskumatu, et olengi päriselt loomas oma tantsukooli! Järsku on peaaegu kõik vajalik olemas ning nüüd tuleb ainult tegutseda. Olen Egely Sarv - noor tantsuõpetaja, kuid see-eest juba päris kogenud. Alustasin oma tantsuteekonda Antslast, tee viis mind Viljandisse ülikooli ning Viljandisse ma ka peale lõpetamist püsima jäin.

Minu tantsukooli nimi on Tantsukool Tantsutsoon. See on koht tantsija füüsiliseks arenguks ja treenituseks, koostöö ja loomingulisuse arendamiseks ning hooliva tantsupere kasvamiseks. Tantsutsoon kasvas välja sellenimelisest tantsulaagrist, mida olen korraldanud juba 5 aastat.
 


 

Tantsukool Tantsutsoon asetseb Viljandi idüllilises vanalinnas punastest tellistest maja II korrusel. Seal on kaks peeglitega saali, garderoob, pesuruum, tualetid ja puhkeala.

Tantsutsoonis tantsivad tantsijad alates 3 eluaastast! Siin tantsukoolis tegutseb mitu gruppi 3-4 aastased, 5-6 aastased, 1.-4. klass, 5.-8. klass, 9.-12. klass ja täiskasvanud hobitantsijad. Oma treeningutes keskendume tantsija keha füüsilisele ja vaimsele arengule, individuaalsele lähenemisele, loomingulisusele, enesekindluse tõstmisele, mängule ja koostööle. Lisaks tantsukooli tunniplaanile korraldame erinevaid töötubasid, kuhu saavad tulla osalema ka need, kes ei ole tantsukooliga seotud.
 


 

Meil on olemas õpetajad ja ideaalne ruum tantsimiseks, kuid tantsukoolil puudub veel õpilaste kvaliteetseks vastuvõtuks vajalik inventar. Hooandja abiga kogutud raha eest soetame kvaliteetse helisüsteemi, spetsiaalsed matid venitamiseks ja lihasreeninguks ning garderoobipingid. Iga toetajaga võtame isiklikult ühendust, et tänu ja kingitus jõuaks Sinuni!

  • 91 hooandjat
  • 2880€kogutud 2800€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 30.Aug.2022

Sarnased projektid

Anna hoogu uuele Kõnevurrile!

  • 44%kogutud
  • 6575€toetatud
  • 6 päeva veel