Tantsulavastuse „Sinine“ väljatoomineKasutaja  Kalli Pikas projekt kategoorias Sündmus

Armas vaataja, kuulaja ja loodetavasti meie toetaja!

Mina olen vabakutseline etendus- ja maalikunstnik ning flamenko- ja loovtantsuõpetaja Kalli Pikas. Loon ühes kuue naisega uut tantsulavastust „Sinine“. See on osa minu lavastuste sarjast, millele on eelnenud samuti värvinimetusi kandvad tööd „Roosa“, „Valge“, „Must“, „Punane“ (Viljandi Kultuuriakadeemia koreograafi kutse diplomilavastus), „Roheline“ ja „Kollane“.

Aprilli alguses esietenduv „Sinine“ on juba seitsmes värv, mis mind kõnetab. „Sinine“ räägib sellest, kuidas iga mõte meie peas loob ja mõjutab meid ning seejärel teisi. Ja sellest kuidas kõri on vahendajaks südamest ja mõistusest tulevatele häältele. Tantsulavastuse teeb muuhulgas eriliseks see, et kasutame liikumise juures ja muusika tegemiseks selliseid geniaalselt lihtsaid ja samas mitmekülgseid pille nagu kastitrummid ehk cajónid. Proovides oleme seni kasutanud isiklikke või laenatud cajóne, mis on kahjuks kõik erinevad ja ei sobi „Sinise“ lavapildiga. Etenduste jaoks on meil vaja ühesuguseid pille. Kui seni olen oma etendusi peamiselt ise finantseerinud, siis praegu käib pillide ostmine lisaks kõigile teistele kulutustele mulle ja teistele osalistele üle jõu ning sellepärast otsustasingi esimest korda proovida vastu võtta Sinu armastavat toetust, hea hooandja!

Sinu toetus aitaks meil soetada etendusteks vajaminevad pillid ja välja tulla visuaalselt ühtse ja mõjuva tantsulavastusega. Meie ühine suur soov on jagada positiivset energiat ja loomerõõmu ka pärast seda, kui etendused on läbi saanud. Plaanime kinkida pillid pärast viimase etenduse andmist lastega tegelevatele asutustele. Heldemad annetajad saavad pilli endale või soovi korral valida, kellele pill edasi kinkida.

Tänan, et võtsid aega meie palve kuulamiseks! Kindlasti ootame Sind väga „Sinist“ vaatama ja mõtetes kaasa looma. Etendused toimuvad 8. ja 15. aprillil kl 17.00 Tartus Karlova Teatris ning 28. aprillil kl 19.00 Viljandi Lennukitehases.

  • 46 hooandjat
  • 1064€kogutud 1007€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 25.Mar.2018

Sarnased projektid

AGANIKU FESTIVAL 2021

  • 9%kogutud
  • 310€toetatud
  • 54 päeva veel

Eesti väikseim festival RuhnuRahu 2021

  • 187%kogutud
  • 935€toetatud
  • 31 päeva veel