Timmu teeb iseKasutaja  Lasteraamat MTÜ projekt kategoorias Trükis

Kolme lapse ema Liina luges õhtuti unejuttu. Ja vaatas ka päeval lastega raamatuid. Käidi raamatukogus, osteti poest, küsiti tuttavatelt, kuid ikka sai väikelastele mõeldud teosed ära vaadatud. Lemmikud loomulikult korduvalt. Ja nii otsustas Liina ilusate väikelaste pildiraamatute rida täiendada ühe äraütlemata toreda jutukoguga. "Timmu teeb ise" on raamat kaheaastasest poisist, kes avastab maailma. Ja loomulikult tahab eakohaselt kõike ise proovida.

Ja loomulikult on iga helge ja armsa loo juurde vaja samasugust pilti. Jana Pokotylo debüteeris lasteraamatute illustraatorina jaanuaris, kui ilmus "Oskar nivhide maal". Sellest ajast peale on ta aidanud Timmu tegemisi jäädvustada. Meeleolukad detailid, helge atmosfäär ja naturaalsus on selle teose märksõnad.
  

"Timmu teeb ise" tuleb trükikojast septembris. Kõvade kaantega raamatus on 40 lugu ja 40 pilti. Täielik kunstialbum! Formaat on valitud lapsesõbralik, et oleks mugav pilte uurida.

Septembris, kui Hooandja lõppeb, saame kohe auhinnaraamatuid välja saatma hakata. Poodidesse transpordib raamatud Lasteraamat MTÜ (mis on Hooandja abiga juba mitu raamatut poodidesse saatnud). Hooandja toetus läheb trükikulude osaliseks katmiseks. Autor sai rahastuse Tartu Kultuurkapitalilt.