Tipitelk Valgejärve matkaraja äärdeKasutaja  Eliko projekt kategoorias Kodanikualgatus

Oleme Ellamaa Loodusselts ja soovime Valgejärve matkarajale tipitelki! Palume selleks hoogu!
 


 

Me toimetame Valgejärve matkarajal. Oleme seda heas korras hoidnud, ehitanud laudradasid ja loodushariduslikke stende paigaldanud. Viime läbi ka loodushariduslikke programme nii matkarajal kui ka selle ümbruses. Aastast 2009 on meie hoole all olnud 2 tipitelki. Esimene sai ajaga otsa, kuid viimase võttis tuli sel talvel.

Tipitelgi asukoht on matkaraja ääres metsa sees ja see on alati olnud kõigile kasutamiseks ja nii jääb ka edaspidi. Valgejärve matkaraja sõpradele on väga meeldinud matka keskel tipitelgis jalga puhata, võileiba süüa ja juttu vesta või olla vihmavarjus veidi, et siis matka jätkata. Mõni julgem on telki kasutanud ka ööbimiseks. Ellamaa Loodusselts on korraldanud telgis töötubasid ja põnevaid kohtumisi.

Tunneme tipitelgist suurt puudust. Mõned sõbrad on meid juba toetanud, kuid loodame, et Hooandja jõuab palju rohkemate matkasõpradeni, kes tipitelgist mõnu tunneksid.

Kingitused ja tänud soovime toetajatele isiklikult üle anda. Kui see mingi põhjusel ei ole võimalik, siis saadame postiga.

Uue telgi plaanime püsti saada hiljemalt novembriks 2020. aastal.

Vaata ka meie kodulehte.
 

Sarnased projektid

Väätsa imelised jõulu-vaateaknad 2021

  • 18%kogutud
  • 440€toetatud
  • 32 päeva veel

Kõmsi Külaseltsi kogukonna keskus

  • 47%kogutud
  • 3300€toetatud
  • 18 päeva veel