Tõlgime Tegude Kalendri 100 keeldeKasutaja  Kirjastus SEIK projekt kategoorias EV100

 
 
TEGUDE KALENDRI TAGA ON IDEE ÕNNELIKEMATEST INIMESTEST
 
Tegude Kalender on unikaalne kalender, mille igale päevale on kirjutatud üks lihtne ja armas tegu, mis muudab inimeste päeva rõõmsamaks ning motiveerib meid tegema väikeseid heategusid, mis on tegelikult väga olulised. Nii näiteks võib kalendri päevaseks ülesandeks olla kedagi tänada, kiita, kallistada või lihtsalt naeratada. Väikesed asjad, mida me tihtipeale teha unustame.
 
7 AASTAT, 50 000 ÕNNELIKKU INIMEST
 
Tahame, et sinu elus oleks iga päev täis põnevaid seike ja rõõmsaid mälestusi. Tegude Kalender on oma 7 aasta jooksul rõõmustanud umbes 50 000 majapidamist. Tahame sellel aastal jõuda järgmisele levelile.
 
BE HAPPY CALENDAR 100 KEELES = ÕNNELIKUM MAAILM
 
Sellel aastal oleme võtnud eesmärgiks terve maailma õnnelikumaks muutmise. Tahame, et head teod ei jääks piiri taha kinni ja iga inimene igas maailma nurgas saaks võimaluse head teha. Koos sinuga asume looma rahvusvahelist Be Happy Calendar projekti – eesmärk on anda välja 100 keeles igale inimesele sobiv kalender. See on kingitus Eesti 100 tähtpäeva puhul kõigile meile ja ka tervele maailmale.  
 
ALUSTADA SAAD SINA JA KOHE TÄNA
Anna Hoogu hooandjas
Toeta hooandjas ja vastu premeerime sind auhindadega. Sinu abiga saame tõlkida kalendri 100 keelde ja sõna levitada laias maailmas.
 
Jaga sõna sotsiaalmeedias
Jaga meie videot Facebookis, pilte Instagramis, kasuta #tegudekalender #behappycalendar, järgi meid Facebookis ja Instagramis. Kutsu sõpru ka hoogu andma.
 
Aita tõlkida eri keeltesse
Oskad mõnda keelt või tead kedagi, kes oskab ja tahaks kaasa lüüa? Anna märku endast meile info@minuseik.ee ja löö kaasa kalendri 100 keelde tõlkimisel.
 
Aita sõnumit leivtada välismaal
Oled väliseestlane, elasid vahepeal välismaal või sul on häid sõpru välismaal? Aita Be Happy Calendaril jõuda kaugemale. Otsime piirkondade turundustiimidesse abilisi. Anna märku endast meile info@minuseik.ee ja löö kaasa kalendri levitamisel.
 
 
SAJAD INIMESED TEEVAD JUBA HEAD
#minuviimaneheategu
 
HOOANDJA ABIL TÕLGIME 100 KEELDE
 

 
Tõlgime Hooandja toetuse eest kalendri teod, kodulehe ja tutvustavad materialid 100 keelde. Saame ühte keelde tõlkida 50€ eest, 100 keelde tõlkimine läheb kokku maksma 5000€. Anna oma panus.
 
TASUTA NUTIKALENDER JA PRINDITAV KALENDER - ROHKEM ÕNNELIKKE INIMESI
 
Et heateod leviksid kiiremini üle maailma, anname välja igas keeles tasuta nutikalendri ja prinditava kalendri. Lisaks on võimalik tellida meie disainidega kalendreid ja disainida ise kalendreid. 
 
NOORTE KUNSTNIKE TÖÖD
 
 

 
HANS MARKUS ANTSON
Hans Markus Antson on 21 aastat vana poiss, kes kogub teadmisi looduse fotograafiast iga päev. Ta elab täiega ja naudib igat hetke looduses.
 

 
ANNE HANNI
Anne Hanni on noor kunstnik, kes töötab graafilise disainerina. Ta arvates peitub lihtsuses võlu ning viljeleb kõige rohkem Põhjamaade stiilis kunsti.
 

 
ELO JOHANNA KUKLANE
Elo Johanna Kuklane on noor ema ja disainer. Ta võttis eesmärgiks muuta iga lapse toa põnevaks ja inspireerivaks tuues minimalistlikud loomad ja õnnelikud teod tuppa.
 
 
ALUSTAME TÄNA
Projekti etapid
2000€ - tõlge 40 keelde
5000€ - tõlge 100 keelde
 
 
Projekti ajakava 
1 – 15 november – Hooandja projekt
16 – 23 november – tõlkimine eri keeltesse 
24 – 30 november – kingituste saatmine 
24. november – behappycalendar.com lehe lanseerimine 
alates 24.november – kalendrite tellimise võimalus 100 keeles 
 
Auhinnad toimetame Eesti piires SmartPostiga tasuta kohale, välismaale saates lisandub saatmistasu 10€ saadetise kohta. Rahvusvaheliste saadetiste puhul saadame eraldi arve kampaania lõpus. 
 
 
SHARE YOUR HAPPINESS
#BEHAPPYCALENDAR #TEGUDEKALENDER

  • 46 toetajat
  • 2004€kogutud 2000€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 17.Nov.2017