Toome Adami ja Emily improteatrite festivalile "Tilt"!Kasutaja  Improgrupp Jaa! projekt kategoorias Teater

Mängi videot

Meie oleme MTÜ Improgrupp Jaa! ning oleme korraldamas teist rahvusvahelist improteatrite festivali „Tilt“. Eelmisel aastal sai Eesti esimene improteatrite festival suures osas teoks just tänu headele hooandjatele, kes aitasid meil välisartistid kohale tuua!

Sel aastal toimub improteatrite festival „Tilt“ 6.-8. novembrini kohvikus Sinilind. Lavale jõuavad etendused 11 trupi poolt Eestist ja välismaalt ning festivali käigus toimuvad ka improteatri töötoad, millest on kõigil huvilistel võimalus osa võtta.

Improteater on teatriliik, kus sõnu pähe ei õpita ning tegevusliine kokku ei lepita, vaid esitatavad lood sünnivad otse laval näitlejate koostöös ja inspireerituna publiku pakkumistest. Festivali eesmärgiks on tutvustada seda põnevat teatrit laiemale publikule Eestis, kaasates lisaks Eesti truppidele ka meisterlikke impronäitlejaid piiri tagant. Seekord on festivalil üles astumas improässad Eestist, Soomest, Inglismaalt, Hollandist ja USA-st.

Meie kõige kaugemad külalised Adam & Emily ongi tulemas suure lombi tagant, New Yorgi osariigist. Nad on koos töötanud juba alates 2007. aastast ja toovad Eestisse oma show „Adami ja Emilyga kinos“, kus nad taasloovad laval publiku lemmikfilme nii nagu nad ise neid mäletavad. Kuigi neid on laval vaid kaks, toovad nad teie ette rikkaliku paletti erinevaid karaktereid, pakkudes oma etendusega mitte ainult suurepärast teatri- vaid ka kinokogemust. Rohkem Emily ja Adami ning kogu festivali kohta saad lugeda meie kodulehelt ning Facebookist

Muide, nad reisivad üle ookeani vaid selleks, et esineda Eesti publikule!

Sõit New Yorgist Tallinna on üpriski kulukas, seega on nad alustanud ka ise raha kogumist gofundme.com keskkonnas, mille kulgu saad jälgida siin: http://www.gofundme.com/adamandemily. Et nende tulek aga ikka kindlasti õnnestuks, otsustasime neid toetada ka meiepoolse Hooandja projektiga. Sest see kinoelamus on kindlasti vaeva väärt! 

Eelmisel aastal tõime mitmed esinejad siia just teie abiga! Teeme ka seekord selle ära! ;)

Lisaks lõpmatule tänule, pakume teile hoolükke vastu loomulikult festivalile Tilt ainuomaseid auhindu. Näiteks kikilipse Anna Lutterilt, kelle loominguga saate tutvuda tema blogi kaudu ja Facebooki lehelAnna Lutter on keskkonnateadlik kunstnik, kes kasutab oma töös palju taaskasutatavat materjali, mis muudab tema käsitöö veelgi omanäolisemaks. Hooandjas on saadaval ainult festivali „Tilt“ jaoks loodud lipsude sari.

  

Peale selle on meil hooandjatele auhindadeks veel donnerid ehk ajajuhtimismärkmikud õpilasfirmalt M3. Tegemist on igati asjalike abivahenditega meie kiiresti liikuvas maailmas. Vaata lähemalt http://www.donner.eu.pn/ ja https://www.facebook.com/m3opilasfirma.

 

Ning veel on valikus spetsiaalselt festivali „Tilt“ jaoks õmmeldud mõnusad unisex õlakotid, millest ükski pole teisega sarnane. Kui tahad endale peale hea tunde, et aitad improkultuuril Eestis levitada, ka ühte tõeliselt unikaalset, lihtsat ja vastupidavat õlakotti, siis meil on see sulle olemas. Vaata auhindade nimekirjast juurde, millega me veel kultuurisõpru premeerida tahame!

 

Aitame New Yorgi improhaidel Eestisse jõuda ning anname Eesti improkultuurile hoogu juurde!

Me täname teid südamest!

Teie Improgrupp Jaa! ja festival "Tilt" korraldusmeeskond

  • 39 hooandjat
  • 822€kogutud 790€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 02.Nov.2014