"Transformatsiooni Märkmik" Saavuta parim tervis ja ideaalvormKasutaja  Hain Särg projekt kategoorias Trükis

treeningkummide info on autasude juures. 

 

Jälle üks treeningmärkmik?    EI!

Märkmiku teeb eriliseks selles sisalduvad süsteemid, mis aitavad tõestatud tehnikate abil saavutada parimat vormi. Sisuliselt on see nagu retsept tervislikuks elustiiliks.;) Märkmik on ideaalseks abivahendiks just algajale, kes pole veel treeningutega tulemusi saavutanud või ei tea kust oma teekonda alustada.

Miks just see märkmik võib sind (või sinu sõpra) aidata?

Oled kunagi mõelnud: Miks ma tunnen ennast väsinuna? Ma võiksin olla paremas vormis. Mida ma peaksin tegema, et seda saavutada? Kas ma toitun õigesti? Kas ma pean ikka trenni tegema? Mul pole ju aega, et trenni teha. Kui palju ma peaksin üldse oma tervissesse investeerima?

Märkmik vastab just neile küsimustele ja veel rohkematelegi. Selle koostamisel olen arvestanud, et igal inimesel on erinevad takistused ja mured. Märkmiku fookuses ongi just see, et mõistaksid ise seaduspärasusi, mille täitmine on vajalik parima tervise ja ideaalvormi saavutamiseks. Saad nende abil püstitada mõistliku eesmärgi ning õppida optimaalse toitumise ja hea vormi saavutamiseks hädavajalikke teadmisi. Märkmiku loomisel keskendusin ka sellele, et oskaksid ka inimesena muutuda ning parimatest harjumustest ka elu jooksul kinni pidada. Selleks on märkmikku lisatud parimad enese programmeerimise tehnikad, mida kasutavad meie ühiskonna edukaimad esindajad.

 

 

Mille jaoks see märkmik ei ole?

Märkmik on küll imeline töövahend, kuid päris kõike see ei kata. Kuna harjutusi ja treeningprogramme on võimalik teiste kanalite kaudu palju edukamalt edastada, siis otsustasin, et konkreetseid näiteid ma nendest märkmikusse ei lisa. Tänu sellele sain ma investeerida oluliselt rohkem energiat teiste teemade katmiseks, et tulemus oleks parima kvaliteediga Eestis.
 

100 elumuutvat treeningut
 


 


 

Märkmik on disainitud selleks, et aidata Sul luua kauakestvaid harjumusi ja muuta elustiili, mille tagajärjeks on naturaalselt parim vorm ja tervis. Esimesel 61 leheküljel õpid tervislikust elustiilist ning paned paika vormi edendamise süsteemid. Sellele järgnevad 100 treeninglehte ja 10 analüüsilehte, kus saad oma teadmised praktikasse panna. Nende 100 treeninglehe vältel kirjutad sa kangelasloo, mille peategelaseks oled Sina ise. Saad selle lõpetades uhkusega riiulisse asetada ning hiljem oma teekonda nostalgiliselt meenutada. Järgnevatele lehtedele saad arengu võrdluseks ka pildid kleepida.
 


 

Kes ma olen?

Olen 21-aastane Estonian Business Schooli üliõpilane. Viimased 4 aastat olen tegelenud enesearenguga, katsetades erinvaid dieete, tehes külmi dušše ning järjepidevalt treenides. Viimase aasta olen pühendanud selle märkmiku loomisele, et sellest luua parim elustiilialane abivahend.

Siin on mõned hüved mida märkmiku süsteemide järgimisel saan

 • Saan toituda enese lemmik toitudest kulutades söögile keskmiselt 170€ kuus. Sealjuures toitun ma tervislikest toorainetest vältides igasugust rämpstoitu.(Keskmine naisterahvas saaks hakkama 85€, sest ta vajab minuga võrreldes vaid pool sellest kogusest.)
 • Kulutan treeningule vaid minimaalselt aega, et säilitadada sellega parim tervis.
 • Vastavalt soovile saan ma kasvatada lihasmassi või põletada üleliigset rasva ilma, et peaksin sellele liigselt tähelepanu pöörama.

Võta märkmikku kui väga head investeeringut. Sa lood sellega harjumused, mis muudavad sind tõhusamaks. Kui sa muutud nende abil kasvõi 1% päevas paremaks, siis aasta pärast oled arenenud 37X. Kümne aasta pärast.................. nojah tead juba isegi ;)

Miks ma selle kirjutasin?

Olen aru saanud, et pikaks ja täisväärtuslikuks eluks pean ma noores eas saama meistriks oma tervise eest hoolitsemisel, sest hiljem on tervise taastamine väga kulukas või lausa võimatu. Seepärast pühendusingi oma harjumuste maksimaliseerimisele, kavatsusega need edaspidiseks eluks kinnistada. Nende harjumustega on mul plaanis väikestele versioonidele minust tulevikus eeskujuks olla ja see märkmik saab olla abivahendiks, mis seletab kõige tähtsamaid printsiipe, mida nad saaksid järgida isegi kui neil on elus tohutult kiire ja sada muud tegemist käsil. Selleks, et neid harjumusi ja teadmisi efektiivselt komplekteerida, otsustasin kõik olulise kirja panna ja seda ka teistega jagada.
 

Kuidas märkmiku kirjutasin?

Märkmik on suuresti sündinud tänu eesti rahva vahvale tagasisidele. Konsulteerides oma lähedaste ja tuttavatega sain vajalikku infot, et luua märkmik, mis igale kasutajale võimalikult palju väärtust looks. Kuna tegemist on tervisealase märkmikuga, olen võtnud ühendust ka erinevate professionaalidega, kes on selle loomisel aidanud hoida kõrgemaid standardeid. Olen mõistnud, et tervisealast infot ja nõuandeid leidub kõikjal ja kõigil. Tõde või lahendust, mis reaalselt tulemusi toob, võib olla väga keeruline leida. Olen küll märkmiku sisus ja kasulikkuses enesekindel, kuid kui kellegil on paremaid ja lihtsamaid ettepanekuid, siis andke julgesti teada.
 

Miks hooandja?

Praeguseks on mul märkmiku sisuline pool valmis kirjutatud ning tänu professionaalsete kujundajate abile on see kasutajatele võimalikult mugavaks disainitud. Kuna mul endal puuduvad võimalused selle trükkimiseks, siis pöördusin teie poole, et projekt ellu viia. Igale toetajale on planeeritud autasu, kuid ma ei kavatse sellega piirduda. Arvestan iga toetajat kui ettevõtte kaasasutajat ning kõigis edaspidistes ettevõtte tegemistes hoolitsetakse teie eest erakordse kirega.
 


 

LISAKS SELLELE AUTASULE!!!!

Videos nägid mind treenimas treeningkummiga. Igal toetajal on võimalus sarnane treeningkummide komplekt soetada soodushinnaga.

Sinu toetus +10% saad kasutada soodustusena treeningkummide komplekti soetamiseks.

Täpsem autasu kirjeldus:

10€ toetus annab kummilintide ostul 11€ soodustust

15€ toetus annab kummilintide ostul 17€ soodustust 

25€ või rohkem toetus annab kummilintide ostul 28€ soodustust 

Treeningkummide müün turuhinnaga 60€ ja selle soodustusega endale kummilindid ja hooandja meene saada on ebareaalselt hea investeering.

Soodustus jääb kehtima ka juhul kui hooandja kampaania vajalikku summat täis ei saa. Sooduskoodid saadan sulle jooksvalt peale kampaania lõppu. 

Treeningkummide komplekti saad soetada : https://eulers.voog.com/treeningkummid

Poster

Kõik postrid on A1 suuruses. Disain on ainulaadne ning see on loodud spetsiaalselt toimuva kampaania tarbeks.

Poster on kahepoolne ja selle teisel küljel saad 100 päeva jooksul enda kõige olulisemaid harjumusi märkida. Selle abil näed kui hästi suudad oma harjumustest kinni pidada. Saad seda kasutada koos või ilma märkmikuta.
 


 

Millal autasu kohale jõuab?

Kampaania lõpus on minu kohustuseks hoolitseda märkmiku trükkimise, kvaliteedi kontrolli ja transpordi eest, et tagada Teile kui kasutajale parim elamus. Soovin, et tänumeened jõuaksid teieni võimalikult ruttu. Minu eesmärgiks on need teile kohale toimetada enne 1. juunit. Enne seda jõuavad teieni kindlasti ka sooduskoodid treeningkummide soetamiseks.

Küsimuste korral saab minuga ühendust võtta Facebooki või e-posti hain.sarg@gmail.com vahendusel.

 • 21 hooandjat
 • 795.01€kogutud 2750€ eesmärgist

Lõppenud

See projekt ei kogunud vajaminevat summat ja lõppes 26.Apr.2021

Sarnased projektid

Noorteromaani "Mul Hakkasid Päevad" väljaandmine #eionei

 • 54%kogutud
 • 4037€toetatud
 • 26 päeva veel

Ökofilosoof Pentti Linkola esseevalimiku "Teisitimõtleja märkmed" väljaandmine

 • 109%kogutud
 • 4350€toetatud
 • 20 päeva veel

Jaanika Eliase suhteraamat "Paadunud suhtesõltlasest õnnelikuks abielunaiseks"

 • 102%kogutud
 • 3263€toetatud
 • 26 päeva veel

Raamat "Ahvipärdik Frossja õpib jagama"

 • 42%kogutud
 • 333€toetatud
 • 20 päeva veel

ExpatYears - raamat välismaal elajatele, seiklejatele ja unistajatele

 • 5%kogutud
 • 345€toetatud
 • 39 päeva veel

Lasteraamat "Nässu ja kohutavalt kole kummik"

 • 58%kogutud
 • 2807€toetatud
 • 16 päeva veel

Maria Väli noodiraamat "Mitmed viisid mitmel häälel"

 • 176%kogutud
 • 1755€toetatud
 • 2 päeva veel

Majavammist – puust ja punaseks

 • 41%kogutud
 • 3315€toetatud
 • 42 päeva veel