Triinu Pungits moelooming Londoni moenädalaleKasutaja  Triinu Pungits projekt kategoorias Disain

Armas hooandja!

 

TRIINU PUNGITS:

Olen olnud tegev moealal juba 13 aastat ning saavutanud oma loominguga tähelepanu ja tunnustust nii kodu- kui ka välismaal. Et hetkel oma uue brändi “TRIINU PUNGITS” alt hoogu sisse saada, vajan ma toetust nii uue kollektsiooni loomiseks, tootmiseks kui ka selle näitamiseks Londoni Moenädala raames toimuval Fashion Scout “Ones To Watch” show’l septembris 2017. Koduleht - http://fashionscout.co.uk/ones-to-watch/

   

 

“Ones To Watch” on ühe Euroopa juhtiva moeagentuuri Fashion Scout korraldatav show, kus nad tutvustavad nelja väljapaistvat disainerit üle maailma. Show’le on tuhandeid kandidaate ning välja valituks osutuvad vaid neli. Sel aastal ostusin valituks ka mina, kuid show’l osalemiseks vajan teie abi, sest kollektsiooni tootmise ning Londonisse minekuga kaasnevad erinevad kulud, mida kahjuks alustaval brändil on raske ise katta. “Ones To Watch” show’d külastavad kõige tuntumad sisseostjad ning ajakirjanikud üle maailma ning see aitab disaineril saavutada tuntust nii edasimüüjate kui lõpptarbijate hulgas.

 

 Minu looming on julge, omapärane ja iseloomuga ning selle tarbija on sisemiselt tugev, väärikas ning kirglik naine. Olulisel kohal loomingus on kangastele loodud disainmuster, rõõmutoovad värvid ning originaalne rõivadisain.

Uus SS18 kollektsioon räägib unes olemisest, lõik kirjeldusest - Suvi mässab ööjaheduse, vihma värskuse ja pilvise taeva õhinas, kollektsioon koondab suve varjulisema poole, keskendudes ilmadele, mis ei paku rõõmu paljudele, kuid õige riietuse juures on see igati rikastav ja joovastav kogemus, ka hallis taevas, raskes vihmapiisas on palju seiklust, palju informatsiooni ja palju energiat.

 

Tehniline -

laserlõikus, graveerimine,sublimeerimine, digiprint kangale. Lookid koosnevad erinevatest rõivakihtidest, sinakasmust, sügav hall on öö ja jaheduse värvideks

Mustriteks on geomeetriline kohmakus, korduvad nurksed jooned, sümbolid ja stiliseeritud näod ja käed.

Puuvill(a) segu, erinevad teksakangad, lykra, puuvill/elastaan. 

 

 

Vaata lisaks:

Koduleht - www.pungits.com

Facebook - https://www.facebook.com/PungitsFashion/

Instagram -https://www.instagram.com/triinupungits/

 

Kõikide Hooandjatega võtame personaalselt ühendust projekti eduka lõppemise järel.

Kontakt - info@pungits.com

Tel - +372 53405745

 

Video - Gabriela Liivamägi

Fotod - Riina Varol

 

 

Sarnased projektid

SOIHA loodusliku seebi ja kosmeetika tootmine Olustveres

  • 64%kogutud
  • 573€toetatud
  • 28 päeva veel

Vaimse tervise pusad

  • 13%kogutud
  • 626€toetatud
  • 18 päeva veel