Tulen, olen ja l2henKasutaja  Tarvo Valm projekt kategoorias Muusika

Hea Hooandja

Olen Tarvo Valm ja avaldamas oma uut kantri-bluesilikku albumit "Tulen, olen ja l2hen". Albumil kõlavad 14 lugu on kõik eestikeelsed ja minu enda poolt kirjutatud. Laulutekstide osas on mul abiks olnud Jaan Pehk, Henry Kõrvits, Silja Vipre ja Ivo Orav, rahva seas tuntud kui Belka. Albumil on ka päris palju külalisesinejaid nagu Laur Joamets (pedal steel kitarril), Genka (mandoliin), Tomi Rahula (klaver), Mariann Pihlap ja Liis Mäesalu (taustavokaalid), Danel Pandre (bass), Lauri Õunapuu (flööt ja torupill), Pärt Tarvas (tšello) ja Elvis Jakobson (löökriistad). Ise mängin akustilist- ja elektrikitarri, akordionit, bassi, ukulelet, suupilli, klaverit ja laulan.

"Pilvedest alla" video SIIN.

Seda albumit võiks ka stiililiselt nimetada "saunakantriks" kuna kõik lood on salvestatud minu saunamajas. Heliliselt ongi see album veidi lahtisem ja naturaalsem, võibolla kohati isegi bluegrassilik. Kui mina ise salvestasin ja miksisin, siis lõpulihvi masteri näol andis Taavi Aavik. Albumi kujunduslik pool on lihtsalt äge. Fotosessiooni aitas korraldada mu hea sõber Liis Mäesalu, kes ka piltide autoriks. Kogu kupatuse pani kokku ei keegi muu kui Maik Grüner.

Kuula albumit "Tulen, olen ja l2hen" Spotifyst või Youtubest.
 


 

Natukene ka endast.

Minu muusikutee sai alguse juba viiendast eluaastast, kui hakkasin käima Tallinna Muusikakeskkooli 0 klassis. Pigistasin enda jaoks klassikalisest muusikast nii palju välja kui suutsin ja suundusin uutele rokiradadele juba 15-aastaselt. Mängisin trummi ja kitarri erinevates bändides, kuid siis viis mind "minu unistus" Ameerikasse elama. Ega ma sealgi käed rüpes ei istunud. Tegelesin jällegi musitseerimisega ja isegi sain osa ühes filmis. Elasin kui Hollywoodi filmis (Hollywoodis ma tegelikult seal elasingi).

Käesoleval sajandil avastasin, et olen tagasi Eestis ning jällegi pea ees muusikasse sukeldunud. Figureerisin erinevates ansablites nagu Blind, Toe Tag, Soul Thrower, Val Tvoar ja veel paljudes teistes, aga kõige tuntum neist supergrupp The Sun.

Täna olen siin Teie ees ja loodan väiksele toetusele, et viia lõpuni üks tore ettevõtmine. Olen siiralt tänulik iga panuse eest uue plaadi väljaandmisel!

Jägi minu tegevusi:
Facebookis
Instagramis @tarvovalmmusic

Tarvo Valm
 

Heliaed Records poolt varasemalt väljaantud CD-d:

 1. Me, myself and I "Aastaajad" (CD, 2008)
 2. Me, myself and I "Me, myself and I" (CD, 1996/2011)
 3. Soul Thrower "The end of your days" (CD, 2012)
 4. Soul Thrower "The beginning of dark nights" (CD, 2014)
 5. Val Tvoar "In light you believe ... but in darkness you dwell" (CD, 2016)
 6. Pärl "Pärl" (CD, 2017)
 7. Val Tvoar "Today is tomorrow's yesterday" (2020) + lisaks samal aastal ilmunud 5 looga lühialbum "... ja sahiseb vikat" digiversioon.
 8. Liis Mäesalu ja Tarvo Valm "Õhus on alati õrnust" (CD, 2019)

Auhinnad postitan või toimetan kätte isiklikult üle Eesti.

 • 50 hooandjat
 • 1516€kogutud 1200€ eesmärgist

Edukas projekt

See projekt kogus toetuse 06.Jun.2021

Sarnased projektid

Tidi debüütalbumi "Hommikpäevõhtuöö" väljaandmine

 • 12%kogutud
 • 352€toetatud
 • 19 päeva veel

AveNue - 25!

 • 55%kogutud
 • 770€toetatud
 • 31 päeva veel

Pärlini debüütalbumi väljaandmine

 • 112%kogutud
 • 2806€toetatud
 • 7 päeva veel