Unistuste kromaatiline kannel PaulaleKasutaja  Riina Linde projekt kategoorias Muusikariistad

Väike Paula Viru-Jaagupist otsib endale kromaatilist kannelt. Paula mängib Virumaa Noorteorkestri Pärimusmuusikutes. Ta on suurt kannelt mänginud neli aastat ja mängurõõmu on tulnud aina juurde. Alati oodatud sündmus on Viru Folk, kus ta on Virumaa Noorteorkestriga mitmel aastal esinenud. Lisaks noorteorkestrile mängib Paula ka üleriigilises kanneldajate orkestris "Sotto Voce". 2016 osales ta Rakveres laste- ja noorte vanamuusikafestivalil "Fiore", kus lavastati "Punamütsike".

Juba praegu muretseb Paula selle pärast, et kui muusikakool kahe aasta pärast läbi saab – kaob tal ka võimalus kannelt mängida. Sest muusikakooli kannelt ootavad ju uued pillimängu õppijad. Virumaa Noorteorkestris oleks Paulal suur soov edasi mängida, aga kannelt neil ei ole. Pöördusime Hooandjasse, et pakkuda Paulale võimalust Virumaa Noorteorkestri Pärimusmuusikutes edasi mängida.

Hea hooandja, toeta meie projekti ja kingi Paulale sära silmadesse, et tal oleks võimalus  oma kaunite kandlehelidega ka edaspidi teid rõõmustada!

Aitäh kõigile toetajatele! Olete kõik oodatud Virumaa Noorteorkestri kontserdile.