Unity Street Festival 2017Kasutaja  Natalja Mamacita projekt kategoorias Sündmus

Miks me seda üritust korraldame?
Kahjuks, olen Teiega aus, tänavakultuur koos selle kõigi elementidega ei ole populaarsed Eestis. Probleem seotud sellega, et noortel ei ole võimalust selle kultuuriga tutvuda, ei korraldata üritusi ja noored kes sellega seotud teavad, et sellistel üritustel keegi piisavalt neid ei tunnista. Aga tegelikult meie Eestis nii palju talendikaid noori, kellest me isegi ei tea, nendel ei ole võimalust näidata oma oskusi, jagada seda teistega, nad ei suhtle omavahel. Ei ole kohta, kus noored erinevate emakeeltega omavahel kohtuks, sest huviringid on enamasti korraldatud ühekeelseteena. Sellepärast otsustasin korraldada koos Friends Tantsustuudioga Unity Street Festivali. Esimest korda korraldasime sama festivali 2014. aastal Jõhvis ja seda tänu Hooandja toetusele. Festivalil osales kokku üle saja tantsija. Sel korral soovime üritust korraldada veelgi suuremalt ja kutsuda tuntud tantsuõpetajaid välismaalt, et nad saaksid jagada oma oskusi ja kogemusi ka Eesti noortega.

Mis üritusel toimub?
Armastus tantsu ja muusika vastu selle erinevates vormides on universaalne. See ei küsi ei keelt ega vanust. Nõnda sündiski idee korralda tantsuvõistlus, nagu Me Against the Music, kus võisteldakse 2vs2 e. paar paari vastu, kuid paarid loositakse kohapeal. Seega ei tea inimesed, kellega nad hakkavad koostööd tegema, kuid on selge, et koostöö on võidu võti. Lisaks saab osaleda HipHop, Breik, Krump, Vogue, Dancehall battlis 1vs1 või 2v2. Soovime väga, et sel korral kestaks Unity Street Festival kaks päeva ning seda just seetõttu, et tantsijad Eestist ja ehk ka välismaalt saaksid osaleda battle või showcase võistlustel. Hip hop, breik, dancehall, vogue, krump, house, contemporary, jazz - kõikide stiilide tantsijad on oodatud! Kõik see loob meeldiva ja vaba õhkkonna kus inimesed erinevate emakeelte, erinevate vanuste, kuid palju olulisem, samade huvidega saavad üksteise seltskonnas meeldivalt aega veeta.

Miks toetada ja millele toetus kulub?
Kahjuks ei saa kõiki erinevaid ideed vaid hea sõna või suure tahtmisega teostada. Unity Festival ühendab erinevate kultuuridega inimesi nende jaoks ühise tänavakultuuri läbi. Seega ei ole vahet, kas Sa soovid toetada inimeste lõimumist, tänavakultuuri või lihtsalt noori, kes tahavad midagi ära teha, siis see projekt annab selleks kordumatu võimaluse!

1.      Auhinnad Tantsijatele: Loomulikult tantsijad armastavad seda mida nad teevad, kuid uskuge mind, need inimesed treenivad päevast päeva ja nad on lihtsalt suurepärane grupp inimesi. Nad väärivad tunnustust! Muusikud, DJ peavad ka kuidagi ära elama ning on loogiline maksta neile sümboolsed tasud.

2.      Tantsuõpetajad ja kohtunikud välismaalt: Tahame kutsuda tantsuõpetajad, kes saaksid inspireerida meie noori ja on loogiline maksta neile tasud ning elamine, transpordikulud on vaja maksta kinni.

3.      Hooandja.ee: Suurepärane keskkond ning kuidagi peab temagi jätkusuutlik olema. Hooandja.ee teenustasu ning auhinnad neile, kelleta selle sündmuse korraldamine võimalik ei ole ehk hooandjatele!

4.      Tarvikud ja olmekulud: Siia alla kuuluvad asjad käepaeltest ja reklaamplakatitest kuni wc-paberini...

 1. Vabatahtlike tänuks: Paljud inimesed on andud oma nõusoleku appi tulla. Aga maru häbematu oleks, kui nad ise sellele peale peaksid maksma. Seega tuleks katta nende transpordikulud ja lõunasöök tundub samuti paslik.

6.      Tehnika ja ruum. Et üritus toimuks on vaja kindlasti rentida ruumi ja tehnikat.

Kui kellelgi on küsimusi, arvamusi või ettepanekuid, siis kõik need on oodatud kas meilile nata.sabartsina@gmail.com

Sarnased projektid

Kogukonnafestival LÄBI LINNA

 • 1%kogutud
 • 35€toetatud
 • 24 päeva veel

Eesti väikseim festival RuhnuRahu 2021

 • 259%kogutud
 • 1295€toetatud
 • 8 päeva veel

Rahvusvaheline animatsioonifestival Animist Tallinn

 • 7%kogutud
 • 485€toetatud
 • 39 päeva veel

AGANIKU FESTIVAL 2021

 • 62%kogutud
 • 2165€toetatud
 • 31 päeva veel