Uue Maailma Tänavafestival 2020Kasutaja  Uue Maailma Tänavafestival projekt kategoorias Kodanikualgatus

Sel aastal, juba neljateistkümnendat korda, toob vabatahtlikest koosnev meeskond Uue Maailma tänavatele muusika, kodukohvikud, laada, tänavatoidu ja tänavaartistid. Uue Maailma Tänavafestival, mis toimub 5.-6. septembril, annab linnarahvale võimaluse kahe päeva vältel võtta osa paljudest erinevatest tasuta sündmustest. Tegevusi leiavad endale nii pisikesed kui ka täiskasvanud, muusika armastajad kui ka tänavakunsti lembelised.

Kas Sa tahad näha Uue Maailma Tänavafestivalil lavalaudadel Miljardeid ja teisi ägedaid bände esinemas? Kui jah, siis vajame selleks Sinu abi.

Oleme pealavale kutsunud esinema 12 bändi, kes pakuvad suurepärast muusikaelamust mõlemaks päevaks. Esinejate seas leidub nii tuntumaid nägusid, kui ka veel avastamist ootavaid ägedaid artiste, kelle oleme välja valinud just teie jaoks. Võibolla leiad just tänu Uue Maailma Tänavafestivali programmile uusi muusikuid, keda hommikukohvi kõrvale nautida, südamevaluga kuulata, või hoopis oma sündmusele tulevikus esinema kutsuda?

Kutsume Sind andma festivalile hoogu, et saaksime kutsuda esinema Miljardid, kelle tuntud lugusid on lausa lust kaasa laulda ning nende saatel ka puusa nõksutada. Hooandjate hooga saame ehitada pealava ja rentida vajalikku helitehnikat, et muusikute looming paitaks ka Sinu kõrvu ning jääks meelde pikaks ajaks.

Selleks, et see kõik saaks edukalt tehtud, vajame kokku vähemalt 3260 eurot.
 


 

Aita meil pakkuda esinejatele ja külastajatele vägevaid kontserdielamusi Uue Maailma Tänavafestivalil!

Tänavafestivali eesmärgiks on tugevdada kogukonda läbi ühiste ettevõtmiste, parandada linnaelanike elukeskkonda ning ühtsustunnet ja pakkuda igas vanusegrupis külastajatele vahvat meelelahutust tasuta, et ka vähekindlustatud pered saaksid osa ühtsustundest kogukonnas, toetades oma kohaloluga seeläbi kohalikke artiste ja ettevõtjaid muretult.

Sel aastal on Uue Maailma Tänavafestivali fookuseks lapsed ning nende turvaline liikumine tänavatel. Peame tähtsaks ka noorte harimist keskkonnasõbralikkuse ja ettevõtlusteemadel. Laste- ja noortealal toimub huviringide mess, kuhu kohale tulevad erinevad huviringid Tallinnast, kes esinevad kahe päeva jooksul lastelaval ning viivad läbi põnevaid töötubasid erinevas vanuses noortele.

Laupäeval, 5. septembril, toimub esimest korda Uue Maailma Tänavafestivali ajaloos heategevuslik lastelaat, kus müüjateks on ettevõtlikud lapsed ja noored, kellel on võimalus kätt proovida oma müügioskustes ning ühtlasi saada oma esimene ettevõtluskogemus laadal. Pühapäeval, 6. septembril toimub meie iga-aastane heategevuslik taaskasutuslaat, kus on võimalik leida oma seisma jäänud esemetele uus omanik, või pakkuda hoopis ise uut kodu vajalikele leidudele. 

Heategevusliku taaskasutus- ja lastelaada osavõtutasud lähevad heategevusorganisatsiooni Aarete Laegas tegevuse toetuseks. Mittetulundusühing Aarete Laegas on heategevusorganisatsioon, mille missiooniks on aidata raskustesse sattunud inimesi (tulekahjuohvreid, suurperesid, üksikvanemaid, turvakodude elanikke, puuetega inimesi ja teisi elu raskustega võitlevaid inimesi) üle Eesti.

Igale heale toetajale, kes annab tänavafestivalile hoogu, on kogu meeskonna poolt siiras tänu koheselt teel! Kingitused hooandjatele saab kätte festivali infotelgist laupäeval ja pühapäeval. Kingitused, mis festivali ajal omanikku ei leia, paneme hoiule ja need saab kätte Aarete Laeka toetuspoest.
 

Sarnased projektid

Margmani koerteklubile uus kaubik ja Euroopasse!

  • 73%kogutud
  • 4367€toetatud
  • 38 päeva veel